Wybrzeże Reymonta

Wybrzeże Reymonta

Wrocław/Kleczków/Reymonta 10

3 mieszkania o metrażu od 64.33 do 71.46 m2

3
10
662
192
REKLAMA
rzutnazwapowierzchniapiętrocena
Wybrzeże Reymonta - 2.L0.K2.012.L0.K2.0164.33 m2parter-
Wybrzeże Reymonta - 2.L0.K3.082.L0.K3.0871.41 m2parter-
Wybrzeże Reymonta - 2.L1.K1.032.L1.K1.0371.46 m21-

O inwestycji Wybrzeże Reymonta

Obniż koszty mieszkania o koszty wykończenia. Sprawdź wybrane mieszkania w specjalnej ofercie cenowej. Limitowana oferta rewolucyjnych pakietów teraz w specjalnej cenie. Wybrane mieszkania w cenie poniżej średniej rynkowej za mkw. Szczegóły u agentów Rafin Developer.

Marzy Ci się mieszkanie w dogodnej lokalizacji i doskonałą komunikacją? A co gdybyśmy dołożyli do tego sprawdzone układy mieszkań i piękny widok z okna? Tak jest właśnie na Wybrzeżu Reymonta. Zobacz osiedle, którego mieszkańcy nie będą się nigdy nudzić. Wybrzeże Reymonta położone jest w Śródmieściu, koło Mostu Osobowickiego – tę niesamowitą lokalizację docenili już mieszkańcy pierwszego etapu, który sprzedał się w 97% jeszcze przed zakończeniem budowy! Osiedle zaprojektowane jest przez renomowaną pracownię Zbigniewa Maćkowa. Zarówno z zewnątrz, jak i w środku zadbaliśmy o wysokiej klasy wykończenie. Elewacja pokryta jest antracytowym klinkierem tworząc kontrast z eleganckimi płytami, które są nawiązaniem do pierwszego etapu osiedla. Wybrzeże Reymonta to 135 ustawnych i wygodnych mieszkań zaprojektowanych tak, by maksymalnie wykorzystać atuty powierzchni. Każde mieszkanie posiada balkon lub loggie ze szklaną balustradą, a niektóre z nich szafy balkonowe, które są świetnym miejscem do przechowywania sezonowych drobiazgów. W ofercie mamy doskonałe układy mieszkań od kawalerek, po apartamenty 4-pokojowe, do wyboru w zabudowie z aneksem lub z osobną kuchnią. Z niektórych lokali widok wychodzi wprost na Odrę. Wybrzeże Reymonta zostało zaprojektowane z troską o najmniejsze szczegóły, a teraz standard wykończenia jest jeszcze wyższy.
Wybrzeże Reymonta
Zostaw swoje dane, oddzwonimy lub odpiszemy!
Napisz komentarz
Jan Hawełko
Ostatnie mieszkania w drugim etapie osiedla Wybrzeże Reymonta kupisz teraz w wyjątkowej promocji! Zyskaj w pakiecie DWA miejsca postojowe w garażu GRATIS!
Charlie
+2
Rafin Developer
+22
Rafin Developer
+2
Rafin Developer
+7
Jakub Zazula
+1
REKLAMA