Wrocław: Biedronka na Klecinie bliska otwarcia. Jeronimo Martins szuka pracownikówźródło: Wikimedia Commons

Wrocław: Biedronka na Klecinie bliska otwarcia. Jeronimo Martins szuka pracowników

Mariusz Bartodziej
Mariusz Bartodziej
REKLAMA
Supermarket powstaje przy ulicy Czekoladowej. Zakupy będzie można w nim zrobić w najbliższych miesiącach. Obok powstanie parking na około 60 miejsc.
O nowym obiekcie handlowym informowaliśmy w kwietniu. Sieć otworzy sklep przy zbiegu ul. Czekoladowej i Supińskiego na przełomie 2018 i 2019 roku. – Informacje na temat związanych z tym promocji i atrakcji dla klientów podamy bliżej terminu otwarcia – mówi nam Maria Szymankiewicz, specjalistka ds. relacji zewnętrznych w Jeronimo Martins Polska S.A.
UM Wrocławia
Powierzchnia sali sprzedaży wyniesie około 750 mkw. W supermarkecie znajdzie się pięć kas. Klienci będą mogli płacić gotówką, kartą płatniczą i BLIK-iem. Samochód pozostawią na jednym z około 60 miejsc postojowych. Sklep został zaprojektowany zgodnie z konceptem Biedronka 2.0.
Oznacza to bardziej przystępne dla klientów ustawienie produktów: wydzielane są odrębne strefy, na przykład z pieczywem, owocami i warzywami, kosmetykami, a także oznaczone moduły z artykułami promocyjnymi – wyjaśnia Maria Szymankiewicz.
REKLAMA
Nowa Biedronka będzie podobna do tych ostatnio otwartych przy ul. Mińskiej i Piołunowej oraz wyremontowanych przy ul. Bezpiecznej i Przedwiośnie. Jeronimo Martins chce wykorzystać w budynku nowe technologie przyjazne środowisku jak oświetlenie LED, urządzenia chłodnicze z gazem naturalnym CO 2 oraz chłodziarki i zamrażarki z gazem propan. Wprowadzi też innowacyjne rozwiązania.
Ekrany LCD, informujące wchodzących klientów o aktualnych promocjach w sklepie, i system głosowy, który ułatwia komunikację z klientami, powiadamiając o otwarciu kas oraz umila zakupy muzyką – tłumaczy Szymankiewicz.
W sklepie znajdzie pracę kilkanaście osób. Firma już ich szuka i odsyła na stronę www.karierawjm.pl. – W tej chwili poszukujemy pracowników na stanowiska: sprzedawca-kasjer, kasjer i pracownik sklepu – informuje Maria Szymankiewicz.
W pobliżu salon Volkswagena

Do obiektu budowanego także przy ul. Supińskiego przeniesie się Motorpol Wrocław Sp z o.o., czyli wrocławski dealer Volkswagena. Firma zamierza m.in. zwiększyć liczbę etatów. O szczegółach tej inwestycji informowaliśmy w lipcu ubiegłego roku.


Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA