Nowa Biedronka we Wrocławiu powstaje na Jerzmanowie. Jeronimo Martins szuka pracownikówfot. B Kopko

Nowa Biedronka we Wrocławiu powstaje na Jerzmanowie. Jeronimo Martins szuka pracowników

Mariusz Bartodziej
Mariusz Bartodziej
REKLAMA
Firma BBS Projekt od grudnia ubiegłego roku starała się o pozwolenie na budowę pawilonu handlowego przy ulicy Piołunowej. Od siedmiu miesięcy powstaje tam supermarket, który ma zostać otwarty w najbliższych tygodniach. Znajdzie się przy nim około 100 miejsc dla samochodów. – Przypuszczam, że mieszkańcy są z tej inwestycji bardzo zadowoleni – komentuje osiedlowy radny.
Spółka BBS Projekt Sp. z o.o., zajmująca się projektowaniem i budową m.in. obiektów handlowych, otrzymała 7 marca pozwolenie na utworzenie przy ul. Piołunowej pawilonu handlowego o kubaturze 7 tys. metrów sześciennych. Od I kwartału tego roku na działce nr 4/29, o powierzchni 8594 mkw., powstaje Biedronka. Zostanie otwarta w najbliższych tygodniach.
Na bieżąco analizujemy potencjalne lokalizacje pod kątem zapotrzebowania klientów na sklepy naszej sieci i przy ich wyborze kierujemy się między innymi komfortem naszych klientów. Stąd też decyzja o uruchomieniu nowego sklepu we Wrocławiu, przy ulicy Piołunowej w pobliżu obwodnicy, co gwarantuje wygodny dojazd dla mieszkańców miasta i okolic – mówi nam Maria Szymankiewicz, specjalista ds. relacji zewnętrznych w Jeronimo Martins Polska S.A.
UM Wrocławia

100 miejsc dla samochodów

Sala sprzedaży jednokondygnacyjnego sklepu wyniesie około 800 mkw. Został zaprojektowany zgodnie z konceptem Biedronka 2.0.
Oznacza to zoptymalizowane, bardziej przystępne dla klientów ustawienie produktów: wydzielane są odrębne strefy, na przykład z pieczywem, owocami i warzywami, kosmetykami. Oznaczone zostają także moduły z artykułami promocyjnymi – wyjaśnia Maria Szymankiewicz.
Klienci będą mieli do dyspozycji parking na około 100 miejsc.
Obecnie w tej okolicy nie mieszka wiele osób, więc wątpię, by ta inwestycja wywoływała jakikolwiek problem. Przypuszczam wręcz, że są z niej bardzo zadowoleni – mówi nam Tadeusz Owczarek, przewodniczący zarządu osiedla Jerzmanowo-Jarnołtów-Strachowice-Osiniec. – To przedsięwzięcie przyszłościowe, bo w tym rejonie ma docelowo żyć osiem czy nawet dziesięć tysięcy mieszkańców.
REKLAMA
fot. B Kopko

Ekologiczne rozwiązania

Jeronimo Martins chce wykorzystać w budynku nowe technologie, jak oświetlenie LED, urządzenia chłodnicze z gazem naturalnym CO 2 oraz chłodziarki i zamrażarki z gazem propan.
Zastosowanie innowacyjnych i ekologicznych rozwiązań wpływa na komfort zakupów, a jednocześnie przyczynia się do poszanowania środowiska, co stanowi jeden z filarów społecznej odpowiedzialności sieci Biedronka – tłumaczy Szymankiewicz.
fot. B Kopko

Szukają pracowników

Firma planuje zatrudnić w nowym sklepie kilkanaście osób.
Poszukujemy kandydatów na stanowisko sprzedawca-kasjer oraz na nowe stanowiska utworzone w naszej sieci – kasjer (główne zadania to obsługa klientów na kasie fiskalnej i na sali sprzedaży) i pracownik sklepu (głównymi zadaniami są rozkładanie towaru na sali sprzedaży oraz zapewnienie właściwej komunikacji cenowej produktów) – wylicza Maria Szymankiewicz z Jeronimo Martins Polska.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA