We Wrocławiu otwarty został pierwszy outlet przemysłowy sieci Biedronka fot. Orzech

We Wrocławiu otwarty został pierwszy outlet przemysłowy sieci Biedronka

ZDJĘCIA
Orzech
Orzech
REKLAMA
Biedronka - największa sieć handlowa w Polsce, należąca do portugalskiego koncernu Jerónimo Martins, otwarła we wtorek, 15 września swój pierwszy outlet przemysłowy we Wrocławiu. Jest to także pierwszy taki obiekt na Dolnym Śląsku.
Sklep zlokalizowany jest na Wielkiej Wyspie przy ul. Baciarellego 56 na Bartoszowicach, nad zmodernizowaną, przebudowaną Biedronką. Obiekt ma dwie kondygnacje. Na parterze znajduje się tradycyjny sklep spożywczo-przemysłowy, a na pierwszym piętrze - outlet przemysłowo-tekstylny, w którym za niższą cenę będzie można kupić towary, które nie sprzedały się w innych marketach sieci Biedronka. 
fot. Orzech
W asortymencie sklepu znajdziemy sprzęt AGD i RTV, kosmetyki, chemię gospodarczą i ubrania. W ofercie znajdziemy także buty, zabawki, drobne artykuły wyposażenia wnętrz i narzędzia. Obniżki sięgają nawet 80 procent.
Outlet Biedronki to zupełnie nowa propozycja dla klientów zarówno indywidualnych, jak i hurtowych. W każdym tygodniu do oferty dodawane będą kolejne produkty nawiązujące tematycznie do aktualnego sezonu. Dzięki takiej formie sprzedaży niskie ceny, z których znana jest Biedronka, będą jeszcze bardziej atrakcyjne.
Przez pierwsze dni po otwarciu wrocławskiego outletu przy zakupie w nim dwóch artykułów przemysłowych na każdy z nich dostaniemy 50 procent rabatu.
Pierwszy outlet przemysłowo-tekstylny sieci Biedronka otwarto w Polsce 12 lipca 2018 r. w Poznaniu. Drugi ruszył 14 lutego 2019 r. w Gdańsku.
REKLAMA
fot. Orzech

Sama Biedronka też przeszła zmiany

Biedronka zlokalizowana przy ul. Baciarellego również mocno się zmieniła. Po przebudowie i gruntownej modernizacji jest to teraz kolejna już we Wrocławiu Biedronka typu Premium, która różni się od tradycyjnych sklepów tej sieci w Polsce m.in tym, że mięsa, wędliny i sery można kupić na wagę przy tradycyjnej ladzie i obsłudze sprzedawczyń i sprzedawców. 
Asortyment oferowany przez Biedronki Premium jest szerszy niż w innych marketach tej sieci. Również alejki między sklepowymi regałami są znacznie szersze, jest także więcej kas - w tym oczywiście kasy samoobsługowe. W przypadku Biedronek Premium inny jest też wystrój wnętrz - więcej jest w nim czerni i złotych elementów.
Biedronka przy ul. Baciarellego 56 będzie czynna od poniedziałku do soboty i w niedziele handlowe w godzinach 6:30-23:00. Outlet krócej, bo do godziny 20:00. Przed sklepem znajduje się parking z 72 miejscami postojowymi, w tym 4 dla osób niepełnosprawnych. 
Więcej zdjęć w galerii inwestycji

Komentarze (2)

Napisz komentarz
Jacko(gość)
W Biłgoraju taki istnieje już około dwa lata. Chyba, że chodzi o pierwszy we Wroclawiu?!
Jula(gość)
A dają tam coś za darmo? :D
REKLAMA