Jula otwiera w Bielanach Wrocławskich swój pierwszy outlet w Polsceźródło: Materiały prasowe

Jula otwiera w Bielanach Wrocławskich swój pierwszy outlet w Polsce

Orzech
Orzech
REKLAMA
Szwedzka sieć multimarketów Jula wprowadza do Polski swój koncept outletów. Pierwszy z nich zostanie otwarty w Jula Wrocław w Bielanach Wrocławskich. Outlet Jula znajdzie się w wydzielonej części sklepu i zajmie 400 mkw. 
Oferta ma być uzależniona od asortymentu produktów dostępnych w danym czasie. Otwarcie outletu nastąpi w czwartek 21 października 2021 roku.  
– Cieszymy się, że możemy teraz rozszerzyć naszą działalność, otwierając nasz pierwszy Jula Outlet w Polsce – mówi Karl-Johan Blank, właściciel i dyrektor generalny Jula.
Outlet Jula jeszcze bardziej podkreśli specyfikę sklepu Jula, gdzie każdy może znaleźć coś dla siebie, przy okazji oszczędzając czas i pieniądze. Ten koncept dodatkowo jest niezwykle istotną częścią działań firmy Jula na rzecz zrównoważonego rozwoju, ponieważ daje możliwość zminimalizowania ilości odpadów i przedłużenia żywotności produktów.

Nowa perspektywy dla biznesu

REKLAMA
– Chciałbym skorzystać z okazji i pogratulować wszystkim osobom zaangażowanym w otwarcie tego nowego konceptu sklepu i Outletu Jula. To zabawny i ekscytujący asortyment, który przede wszystkim stwarza nowe fantastyczne możliwości biznesowe. Klient nigdy nie wie z góry jakie produkty będą dostępne danego dnia w Outlet Jula. Można się zatem spodziewać, że kupujący będą za każdym razem pozytywnie zaskoczeni a zakupy potraktują jako swoiste poszukiwanie skarbów. Dlatego planujemy bardzo dynamiczne zmiany oferty w naszym outlecie, co mam nadzieję wzbudzi ciekawość wśród klientów – mówi Arnold Brzeziński, Country Operations Manager Jula w Polsce.

Inwestycja w przyszłość

– Nasze dobre doświadczenia z rynku szwedzkiego oznaczają, że teraz decydujemy się na wprowadzenie naszego konceptu outletowego w Polsce. Z niecierpliwością czekamy na zaoferowanie naszym polskim klientom Jula Outlet. Ta inwestycja pokazuje, że dalej umacniamy naszą pozycję na rynku i Jula Outlet jest ważną częścią naszego planu na przyszłość – podsumowuje Karl-Johan Blank.
Multimarket w Bielanach Wrocławskich został otwarty w 2012 r. jako trzeci sklep Jula w Polsce. Na powierzchni 3500 mkw. oferuje około 14 000 artykułów zgrupowanych w ośmiu działach.
Jula znajduje się w jednym z największych centrów handlowych aglomeracji wrocławskiej –  Aleja Bielany przy ul. Czekoladowej 22 w Bielanach Wrocławskich. Położenie multimarketu gwarantuje dogodny dojazd i dużą liczbę miejsc parkingowych. W pobliżu znajduje się autostrada A4 oraz Autostradowa Obwodnica Wrocławia, która zdecydowanie ułatwia dojazd z odległych części miasta.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA