Jula nie zwalnia tempa – ósmy sklep sieci otwiera się w CH Europa Centralna w Gliwicach

Jula nie zwalnia tempa – ósmy sklep sieci otwiera się w CH Europa Centralna w Gliwicach

śląskie
REKLAMA

W piątek, 1 marca 2013 r. zostanie otwarty 8 sklep szwedzkiej sieci Jula. W Europie Centralnej w Gliwicach, przy ul. Pszczyńskiej 315, mieszkańcy Śląska będą mogli wybierać z kilkunastu tysięcy artykułów dostępnych w ofercie Jula.

Jula od ponad roku zdobywa sympatię polskich klientów, którzy dali tego dowód przyznając Jula nagrodę Laur Klienta w kategorii Odkrycie Roku. Kupujący doceniają sklep, w którym w jednym miejscu znajdą zarówno narzędzia do remontu domu, do ogrodu i garażu, sprzęt sportowy, produkty biurowe, AGD czy akcesoria motoryzacyjne. Szeroki wybór gwarantuje asortyment ponad 13.000 wyselekcjonowanych produktów, często marek własnych – niedostępnych w innych sklepach, ale uznanych w Skandynawii. Jula to „raj” dla majsterkowiczów i fachowców. Nadchodząca wiosna to czas, w którym w sklepie pojawi się wiele ofert specjalnych na produkty związane z ogrodem – to na pewno zwróci uwagę działkowiczów i ogrodników. Od marca również mieszkańcy Śląska poznają Jula.


„Wybierając lokalizację i planując otwarcia kolejnych sklepów nie mogliśmy zapomnieć o Śląsku. Dumny jestem, iż nasz 8 sklep powstał  w Gliwicach w CH Europa Centralna, jednym z największych komercyjnych obiektów w Polsce i Europie – nie mogło nas tam zabraknąć. Dodatkowo otwieramy sklep w momencie, kiedy dowiedzieliśmy się o przyznaniu nam szczególnej nagrody – Laura Klienta w kategorii Odkrycie Roku 2013. To dla nas wielkie wyróżnienie, ponieważ jest przyznawane przez samych Klientów i oznacza, iż pomimo sto­sunkowo niedługiego czasu działania na polskim rynku, Jula zdobyła już ich serca.”
– mówi Daniel Adamiuk, Country Manager JULA.

REKLAMA

 

W dniu otwarcia JULA przygotowała specjalne atrakcje – dla pierwszych 100 klientów w piątek, sobotę i niedzielę czekają zestawy upominków ( w firmowej torbie Jula znajda się podkładka pod mysz komputerową, breloczek z lampką LED, zestaw narzędzi, taśma miernicza z klipsem i nauszniki), a na wszystkich kupujących specjalne oferty i promocje cenowe oraz poczęstunek – ciastka, napoje i tradycyjny szwedzki tort kanapkowy smorgostorta. Zakupy umili muzyka na żywo. Oferty i promocje na otwarcie w każdym z miast cieszą się olbrzymim powodzeniem również gliwicka Jula przygotowała na ten czas specjalne okazje.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA