Coffeeheaven i Kinderplaneta w Europie Centralnej w Gliwicach

Coffeeheaven i Kinderplaneta w Europie Centralnej w Gliwicach

śląskie
REKLAMA

Kolejni najemcy otwierają swoje lokale w Centrum Handlowym Europa Centralna w Gliwicach. Od piątku działa tu jedna z najpopularniejszych w Polsce i istniejąca w naszym kraju od czternastu lat sieć kawiarni Coffeeheaven, a od poniedziałku najmłodsi klienci Centrum mogą bawić się w Kinderplanecie, największej sieci placów zabaw pod dachem.

Lokal zajmuje 150 metrów kw. i mieści się na piętrze, gdzie zlokalizowana jest część restauracyjna Centrum (tzw. food court). Do Kinderplanety należą też dwa bujaki dla dzieci na parterze. Plac zabaw pomyślany jest tak, by najmłodsi mogli tu spędzić nawet kilka godzin, bawiąc się piłeczkami, na zjeżdżalniach, skacząc na trampolinach, oraz doskonaląc swoje zdolności plastyczne w odpowiednio przygotowanych do tego kącikach.


W drugiej połowie marca otwarty zostanie z kolei sklep nowej odzieżowej marki Sinsay (należący do znanej rodzimej firmy odzieżowej LPP), którego oferta skierowana jest przede wszystkim do młodych kobiet w wieku 15-24 lat. W ofercie Sinsay można znaleźć odważne, gustowne i zgodne z najnowszymi trendami stroje dla nastolatek i dwudziestolatek.


- Liczba sklepów w naszym Centrum stale się zwiększa, kolejne otwierają się systematycznie. Naszym celem jest ciągłe zwiększanie różnorodności oferty Centrum, tak by każdy mógł tu znaleźć coś dla siebie, niezależnie od wieku i płci - mówi Monika Magner, Dyrektor Centrum Handlowego Europa Centralna.

REKLAMA

 

źródło: mat. pras.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA