Uroczysta inauguracja Europy Centralnej już w najbliższy piątek!

Uroczysta inauguracja Europy Centralnej już w najbliższy piątek!

śląskie
REKLAMA

Trwa odliczanie do otwarcia Europy Centralnej, jednego z największych na Śląsku centrów handlowych. Podczas trzydniowej inauguracji obiektu, która rozpocznie się 1 marca, klienci będą mogli oddać się przyjemności robienia zakupów i wziąć udział w programie, obfitującym w wiele atrakcji.

Otwieranie tak dużego centrum handlowego jakim jest Europa Centralna przebiega etapami. Już 4 lutego, jako pierwszy, klientów powitał McDonald's Drive Thru, położony tuż przy wjeździe do Centrum. 27 lutego, dołączą do niego Castorama, Saturn i RTV Euro AGD. Znakomita większość lokali zostanie jednak otwarta 1 marca. Pozostałe sklepy zainaugurują działalność w kolejnych miesiącach.


1-3 marca - Europa Centralna otwiera się dla klientów


Konkursy z cennymi nagrodami, koncerty i spotkania z artystami to tylko nieliczne niespodzianki jakich spodziewać się można w Europie Centralnej już w najbliższy weekend. W programie trzydniowego maratonu m.in.: modowe porady, prezentowane przez znanego stylistę Tomasza Jacykowa, występ Rafała Brzozowskiego, który zaśpiewa przebój ,,Tak Blisko", występ zespołu ,,The Chance" - gwiazdy polskiej edycji programu ,,X Factor i audycja na żywo z radiowego ,,Studia Europa", którą poprowadzą Rafał Chirowski, dziennikarz CCM oraz Kinga Burzyńska, prezenterka TVN. Na tym nie koniec. - Na naszej scenie powitamy również artystów z Gliwickiego Teatru Muzycznego, którzy zaprezentują widzom fragmenty musicalu ,,Tarzan" z muzyką i słowami Phila Collinsa, a gospodynią Europy Centralnej na jeden dzień zostanie Anna Guzik, znana aktorka i rodowita Ślązaczka - dodaje Monika Magner, Dyrektor Centrum Handlowego Europa Centralna. 

Nie zabraknie też elementu rywalizacji. Organizator przygotował oddzielne strefy gier dla dzieci, pań i panów, po to, by każdy mógł oddać się grze, która sprawi mu najwięcej frajdy. Małym klientom z pewnością nie zabraknie emocji, mogą m.in. liczyć na ,,Słodkie Show", czyli pokazy i warsztaty robienia cukierków i lizaków.

Lista gości jest coraz dłuższa. Kto do niej dołączył?

Zaprosiliśmy sportowca Dariusza Dudka, szkoleniowca Piasta Gliwice, podróżnika Marka Tomalika, pasjonata i znawcę Australii oraz Marcina Rusnarczyka, Mistrza Polski Baristów, który dzięki uprzejmości Strauss Cafe producenta kawy MK Cafe Espresso Professional - partnera piątkowych atrakcji, zaprezentuje profesjonalne metody parzenia kawy. Ponadto, Robert Makłowicz - gospodarz popularnych programów kulinarnych w związku z otwarciem Tesco Extra, będzie gotował na żywo, dodaje Monika Magner.

To tylko nieliczne z atrakcji, które znalazły się w programie inauguracyjnym. Jak zapowiada Monika Magner - wisienką na torcie będzie wyłonienie zwycięzców w trwającym do niedzieli konkursie Europy Centralnej ,,Najlepsza Droga do Nagród", w którym do wygrania jest m.in. voucher o wartości sześciu tysięcy złotych. 

W Europie Centralnej ,,Moda i majsterkowanie idą w parze" 

Centrum Handlowe Europa Centralna o powierzchni 67 tys. metrów kwadratowych jest jednym z największych tego typu obiektów komercyjnych w Polsce. Unikalny koncept galerii, ofiaruje klientom możliwość zrobienia wszystkich niezbędnych zakupów od artykułów spożywczych, przez materiały do budowy domu, po ubrania z najnowszych kolekcji. Położenie obiektu, przy jednym z największych węzłów autostradowych w Polsce (Gliwice-Sośnica), gdzie łączą się autostrady A1 i A4 i droga krajowa nr 44 oraz na obszarze gęsto zaludnionego Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego, sprawia, że niemal 5 mln osób może w ciągu godziny dojechać tu na zakupy.

Powierzchnia Centrum Handlowego Europa Centralna wynajęta jest już w około 90 proc. 

Na miejscu skorzystać będzie można z wypożyczalni parasoli, pomieszczeń dla rodziców z dziećmi, 600 miejsc siedzących dla klientów piętra restauracyjnego, paczkomatu, bezpłatnego wi-fi dostępnego na terenie całego Centrum oraz wielu bankomatów i punktów usługowych. Klienci będą mogli zostawić swój samochód na dużym, liczącym 2,3 tys. miejsc parkingu, a niezmotoryzowani dojadą na zakupy dwoma bezpłatnymi liniami autobusowymi. Szczegółowy rozkład jazdy oraz informacje na temat dojazdu można znaleźć na stronie internetowej Europy Centralnej - www.europacentralna.eu pod linkiem: http://europacentralna.eu/europa-centralna/plan-centrum/ 

27 lutego, w związku z otwarciem sklepów: Castorama, Saturn oraz RTV Euro AGD uruchomimy również dodatkowe kursy bezpłatnych autobusów, informuje Monika Magner. Więcej na ten temat na www Centrum: http://europacentralna.eu/dodoatkowe-kursy-autobusow-w-dniu-27-02/ Przy trwającym trzy dni otwarciu pomagać będzie policja. Funkcjonariusze pokierują ruchem, by klienci mogli sprawniej dotrzeć do Centrum. Ponadto, na terenie Gliwic, Zabrza oraz na wszystkich drogach dojazdowych do Centrum znalazło się około 100 charakterystycznych kolorowych znaków drogowych kierujących do Europy Centralnej.

Aktualnych informacji dotyczących Europy Centralnej oraz trwających konkursów szukać można na stronie interentowej www.europacentralna.eu oraz profilu Centrum na Facebooku i Twitterze.

REKLAMA


źródło: Europa Centralna

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA