Aquapark: w miejscu sauny, która spłonęła powstaną dwie nowe

Aquapark: w miejscu sauny, która spłonęła powstaną dwie nowe

Wrocław
REKLAMA

Aquapark w piątek organizuje otwarcie sezonu saunowego, tymczasem już wiadomo, że wkrótce odbuduje saunę, która kilkanaście dni temu spłonęła w nocnym pożarze. W jej miejscu park wodny postawi dwa nowe pomieszczenia, dzięki czemu strefa saun zewnętrznych powiększy się.

Przypomnijmy, że do groźnego pożaru na terenie Aquaparku doszło w nocy z 27 na 28 września. Aż 8 zastępów straży pożarnej gasiło pożar drewnianego domku, w którym mieściła się sauna zewnętrzna. Niestety z budynku pozostały jedynie zgliszcza. Przedstawiciele Aquaparku zapewniają, że sauna już wkrótce będzie odbudowana, a co więcej, w jej miejscu powstaną dwa nowe budynki. Pierwotnie zakładano, że sauna miała zostać odbudowana w ciągu miesiąca, tak się jednak nie stanie z powodu czasochłonnej ekspertyzy ubezpieczyciela oraz analizy przyczyn pożaru.

Szczegóły dotyczące wyposażenia i wyglądu dwóch nowych saun zewnętrznych mamy poznać w przyszłym tygodniu.


Tymczasem w najbliższy piątek na osoby korzystające z saun wewnętrznych czekają ciekawe atrakcje. - Zapraszamy na Otwarcie Sezonu Saunowego 2012/2013 już 12 października. W ramach wykupionego pobytu, od godziny 10 będzie można zobaczyć na czym polegają zabiegi, masaże i ceremonie zapachowe; bezpłatnych konsultacji udzielać będzie specjalista - dietetyk. Będą kosze pełne owoców, zdrowe koktajle i soki - to tylko część z zaplanowanych atrakcji - wymienia Mariusz Prasał, rzecznik prasowy Aquaparku.

Pracownicy Saunarium odpowiadać będą na wszelkie pytania związane z kąpielami saunowymi i zabiegami wellness (tego dnia wszystkie zabiegi w promocyjnych cenach).

REKLAMA
Autor: Jarosław Garbacz

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA