[śląskie] Saturn i Castorama w parku handlowym Europa Centralna

[śląskie] Saturn i Castorama w parku handlowym Europa Centralna

REKLAMA

Elektromarket SATURN i market budowlany Castorama to pierwsze sklepy wielkopowierzchniowe uruchamiane w nadchodzących dniach na terenie parku handlowego Europa Centralna (EC) przy węźle autostradowym Gliwice - Sośnica.

Otwarcie marketów nastąpi 27 lutego o godz. 7.00. Kupujących z Gliwic i Zabrza dowiozą na teren EC bezpłatne linie autobusowe kursujące z centrów tych miast. Rozkłady jazdy można pobrać ze strony www.europacentralna.eu/europa-centralna/plan-centrum.


- Otwarcie całego kompleksu Europy Centralnej (parku i galerii handlowej) nastąpi 1 marca. Potrwa 3 dni - informuje w komunikacie prasowym firma Helical Poland, która wraz ze Standard Life Investments zrealizowała gliwicką inwestycję.

Co wiadomo o uruchamianych w pierwszej kolejności sklepach? SATURN w Europie Centralnej będzie osiemnastym marketem sieci w Polsce. Zajmuje powierzchnię 3800 m kw i jak wszystkie punkty tej marki w Polsce ma oferować pełny asortyment sprzętu multimedialnego, teleinformatycznego, AGD, fotograficznego, telewizorów, urządzeń audio-wideo, biurowych i akcesoriów, a także książki, gry komputerowe oraz filmy i muzykę. Warto dodać, że przy okazji otwarcia multimarketu w Gliwicach, SATURN przekazał 10 tys. zł na cele charytatywne. Trafią one do gliwickiego hospicjum.

Castorama to z kolei jedna z wiodących w Polsce sieci marketów budowlano-dekoracyjnych. Dysponuje obecnie 65 sklepami wielkopowierzchniowymi działającymi pod dewizą ,,Zrób to sam" (DIY - Do It Yourself). Castorama w Europie Centralnej zajmuje blisko 9400 m kw. Ma oferować kilkadziesiąt tysięcy produktów różnych marek.


źródło: UM Gliwice

Tagi:

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA