Kari nowym najemcą centrum handlowego Europa Centralna

Kari nowym najemcą centrum handlowego Europa Centralna

Gliwice
REKLAMA

Do grona najemców Europy Centralnej dołączyła międzynarodowa sieć obuwnicza Kari. Salon zajmie powierzchnię ok. 310 mkw. Agentem odpowiedzialnym za proces komercjalizacji galerii jest firma Jones Lang LaSalle.


Kari to nowa na polskim rynku, dynamicznie rozwijająca się sieć obuwnicza. Mimo, że w Polsce marka jest obecna dopiero od kwietnia 2012 roku, to posiada już swoje salony m.in. we Wrocławiu, Gdańsku, Rzeszowie, Koszalinie, Tarnowie, Sosnowcu, Kielcach czy Płocku. Sieć planuje dalszą ekspansję w krajach Europy Środkowo-Wschodniej. Poza Polską salony sieci Kari działają w Rosji, na Ukrainie i w Kazachstanie. Marka Kari oferuje modne obuwie dla kobiet i mężczyzn oraz różnego rodzaju akcesoria i produkty sezonowe.

 

Aleksandra Kantorska, Młodszy Konsultant w Dziale Najmu Powierzchni Handlowych, Jones Lang LaSalle, podsumowała: „Bardzo się cieszymy, że dopiero co wchodzące na polski rynek marki decydują się na podpisanie umowy najmu w Europie Centralnej. Podkreśla to dominujący charakter projektu w regionie. Kari jako nowa marka na pewno będzie cieszyć się zainteresowaniem wśród klientów Europy Centralnej i doskonale uzupełni istniejący już miks najemców w obiekcie”.

REKLAMA


Powierzchnia najmu centrum wyniesie 67 000 mkw. Europa Centralna, zlokalizowana na Śląsku, przy Węźle Sośnica – skrzyżowaniu autostrad A1 i A4, ma łączyć funkcje galerii oraz parku handlowego. Galeria jest wynajęta w około 80%. Otwarcie centrum planowane jest na jesień 2012 r.


Wśród najemców Europy Centralnej znajdują się m.in.: Castorama, Tesco Extra, Saturn, Jula, Jysk, RTV Euro AGD, Ski Team, Smyk, Reserved, Cropp, House, Mohito, H&M, KappAhl, Cubus, Lindex, Empik, CCC, Solar, Promod, Home&You, Kakadu, Douglas, Super-Pharm, Rossmann, Apart, YES oraz McDonald’s.

Agentem odpowiedzialnym za wynajem powierzchni handlowej w obiekcie jest Jones Lang LaSalle. Inwestorem centrum jest spółka Helical Sośnica, powiązana z Helical Bar plc, brytyjską firmą inwestycyjno – deweloperską.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA