Otwarcie Centrum Handlowego Europa Centralna w Gliwicach już wkrótce!

Otwarcie Centrum Handlowego Europa Centralna w Gliwicach już wkrótce!

śląskie
REKLAMA

Bogata oferta handlowa w połączeniu z konkursami oraz barwnymi pokazami i występami - między innymi takie atrakcje czekają na klientów nowego Centrum Handlowego Europa Centralna w Gliwicach, którego otwarcie zaplanowane jest na początek marca.

Zarówno mieszkańcy Górnego Śląska, jak i  wszyscy  podróżujący autostradami A4 i A1 będą mogli zrobić zakupy w tym unikalnym w skali kraju miejscu
. Dlaczego unikalnym? Europa Centralna będzie się bowiem składała z galerii i parku handlowego, zaprojektowanych w taki sposób, by klienci mogli w jednym miejscu zrobić wszystkie niezbędne zakupy - od sprzętu do majsterkowania poprzez artykuły spożywcze, po ubrania z najnowszych kolekcji. - Otwarcie C.H. Europa Centralna jest dla nas wyjątkowym wydarzeniem, które chcemy przeżywać wspólnie z mieszkańcami regionu. Z pewnością nie zabraknie emocji. To mogę powiedzieć już dzisiaj - zapowiada Jonathan Tinker, Członek Zarządu Helical Poland, spółki budującej obiekt. Uchyla też rąbka tajemnicy mówiąc o konkursie, organizowanym przez Europę Centralną. Uczestnicy mogą w nim wygrać wycieczkę o wartości sześciu tysięcy złotych.


Otwarcie inwestycji poprzedza trwająca od początku lutego kampania
. Aby nie przeoczyć żadnej z niespodzianek, które Europa Centralna przygotowuje dla  swoich klientów, należy bacznie śledzić jej stronę internetową www.europacentralna.eu oraz profil EC na Facebooku. W wielu punktach Gliwic i innych miast aglomeracji śląskiej można także natknąć się na zabawne kreacje graficzne, promujące C.H. Europa Centralna. Obrazują one hasło ,,Moda i majsterkowanie idą w parze", podkreślające różnorodną ofertę nowego obiektu.

- Dla naszych klientów przygotowaliśmy specjalne niespodzianki - zdradza Monika Magner, Dyrektor C.H. Europa Centralna.

Pierwszą z nich jest wspomniany już konkurs, w którym można wygrać voucher na wycieczkę o wartości sześciu tysięcy złotych. W konkursie można wziąć udział poprzez pobranie aplikacji znajdującej się na fanpage'u Europy Centralnej na Facebooku lub wypełnienie kuponu konkursowego, dostępnego w lokalnej prasie codziennej. - O szczegółach konkursu informujemy w regulaminie dostępnym na naszej stronie internetowej - www.europacentralna.eu - mówi Monika Magner. Spośród osób, które poprawnie rozwiążą zadanie zostanie wyłoniony zwycięzca. Jego nazwisko poznamy podczas  trzeciego dnia otwarcia.

C.H. Europa Centralna o powierzchnię 67 tys. metrów kwadratowych jest wynajęte w około 90 proc. przez firmy takie jak: Saturn, Castorama, Tesco Extra, Jula, Ski Team,  Jysk, SMYK Megastore, New Yorker, Solar, Reserved, H&M, Cubus, Lindex, CCC, Bershka, Apart, RTV Euro AGD, TUI, Home and You, Super Pharm, Neckermann, Deichmann, City Sport, Mohito, Monnari, Promod, Cortland Apple Premium Reseller, Stradivarius, Rossmann, TAKKO Fashion, czy Douglas. Nie zabraknie oczywiście restauracji i kawiarni. Już działa restauracja Mc Donald's Drive Thru przy wjeździe na teren Centrum. - Zapraszając znane firmy do współpracy kierowaliśmy się zasadą, by w jednym miejscu klienci mogli kupić coś do domu i zaopatrzyć się w najmodniejsze ubrania - komentuje Dorota Beltrani, Leasing and Asset Manager w Helical Poland.

Nie zapomniano też o najmłodszych. Centrum oddaje do dyspozycji małych klientów Best 4 You Kids - krainę zabaw dziecięcych o powierzchni ponad 650 m2 oraz Kinderplanetę, należącą do największej w Polsce sieci placów zabaw mieszczących się pod dachem. - Oferujemy rodzicom możliwość zrobienia spokojnych zakupów, podczas gdy ich dzieci będą bawić się w nowoczesnych i bezpiecznych salach zabaw - dodaje Dorota Beltrani.

Europa Centralna proponuje też klientom szeroki wachlarz udogodnień. Na terenie obiektu funkcjonuje m.in. wypożyczalnia wózków inwalidzkich. - Zależy nam na tym, by klienci niepełnosprawni mogli cieszyć się zakupami bez obaw o własną wygodę - przekonuje Monika Magner. 

Na miejscu można też będzie skorzystać z wypożyczalni parasoli, pomieszczeń dla rodziców z dziećmi, 600 miejsc siedzących dla klientów piętra restauracyjnego, paczkomatu, bezpłatnego wi-fi dostępnego na terenie całego Centrum oraz wielu bankomatów i punktów usługowych. Niezwykle istotne jest to, że klienci będą mogli zostawić swój samochód na dużym, liczącym 2,3 tys. miejsc parkingu, a niezmotoryzowani skorzystają z dwóch bezpłatnych linii autobusowych. 

- Przed nami bardzo intensywne trzy dni. Klienci muszą przygotować się na świetną zabawę i całą masę niespodzianek - dodaje Monika Magner.

REKLAMA


źródło: Europa Centralna

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA