Co z budową galerii handlowej na Swojczycach? źródło: Jakub Zazula

Co z budową galerii handlowej na Swojczycach?

Wrocław
Tomasz  Matejuk
Tomasz Matejuk
REKLAMA
Mieszkańcy Swojczyc na nową galerię handlową będą musieli jeszcze poczekać, bo inwestor ma na razie inne priorytety. – Wszystkie nasze siły są rzucone na otwierającą się niebawem galerię Tarasy Grabiszyńskie – tłumaczą przedstawiciele Womak Holding.
Informacje o galeria Olimpia Park, która ma powstać na wrocławskich Swojczycach, pojawiły się latem zeszłego roku. Inwestycja jest planowana przy zbiegu ulicy Swojczyckiej i Magellana, tuż przy potężnym osiedle Olimpia Port, budowanym przez Archicom.
Nowe centrum handlowe to przedsięwzięcie Womak Holding, czyli firmy do której należy m.in. centrum handlowe Victor przy ulicy Strzegomskiej czy otwarta jesienią zeszłego roku Galeria Pilczycka na Kozanowie.
REKLAMA

W najbliższym czasie na budowę galerii Olimpia Park jednak się nie zanosi.

To projekt, który chwilowo ma niski priorytet, ponieważ wszystkie nasze siły są rzucone na otwierającą się niebawem galerię Tarasy Grabiszyńskie – tłumaczy portalowi InvestMap.pl Anna Prasznic z Womak Holding.

Tarasy Grabiszyńskie na finiszu

Wspomniane Tarasy Grabiszyńskie to z kolei centrum handlowo-usługowe, które powstaje przy zbiegu alei Hallera i ulicy Grabiszyńskiej. Otwarcie planowane jest w czerwcu, ale dokładnej daty inwestor na razie nie ujawnia.

Największym najemcą centrum zostanie supermarket należący do polskiej sieci Piotr i Paweł. Sklep będzie zajmował powierzchnię około 1400 metrów kwadratowych. Oprócz operatora spożywczego, na parterze centrum znajdziemy również drogerię RossmannPKO BP, aptekę oraz sklep wielobranżowy Pepco

Pojawią się także Inmedio, piekarnia, sklep mięsny, sklep z kawą i herbatą, kwiaciarnia, biuro podróży i punkty usługowe.

Miłośnicy sportu będą mogli poćwiczyć w klubie Fitness24Seven, dostępnym przez całą dobę, który zajmie łącznie powierzchnię 1200 metrów kwadratowych na dwóch poziomach centrum.Na pierwszym piętrze Tarasów Grabiszyńskich, oprócz księgarni Beta, sklepu AGDOM, salonu fryzjerskiego oraz sklepów odzieżowych, usytuowana będzie strefa gastronomiczna, w sezonie letnim dostępna również w formie ogródków na tarasach, od strony ulicy Inżynierskiej.

Klienci będą mogli spróbować tradycyjnej kuchni polskiej w lokalu Domowe Smaki, burgerów w Burger Bistro, lokalach należących do sieci Restauracje Krawczyk lub posmakować włoskiej pizzy w pizzerii Il Tramonto. Ponadto, jednym z najemców centrum będzie popularna wrocławska kawiarnia Bema Café.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA