DODAJ

Jaworowe Wzgórze powstanie w Gdańsku

Mieszkania i domy / Gdańsk
Jaworowe Wzgórze powstanie w
Kajtman
2017-05-31 17:35:02
Dekpol wprowadził do sprzedaży kolejną inwestycję mieszkaniową w Gdańsku. Jaworowe Wzgórze to kameralny budynek, w którym znajdzie się 27 lokali o powierzchni od 40 do 66 mkw. W ofercie znajdują się mieszkania 2 i 3-pokojowe, które kwalifikują się do programu MdM.

Najnowsza inwestycja spółki Dekpol położona jest przy ul. Świętokrzyskiej w Gdańsku. Tworzy ją 2-piętrowy budynek wyposażony w windę, w którym znajdą się 2 i 3-pokojowe mieszkania. W sumie będzie to 27 lokali o powierzchni od 40,60 do 66,30 mkw. Do mieszkań na parterze przynależą ogródki, które cieszą się coraz większym zainteresowaniem klientów. Na wyższych kondygnacjach znajdą się z kolei przestronne balkony.  

Inwestycja zlokalizowana jest przy ulicy Świętokrzyskiej, pomiędzy Traktem Św. Wojciecha i obwodnicą Trójmiasta, w odległości zaledwie 7 km od śródmieścia Gdańska. Bliskość zielonych terenów oraz zbiorników wodnych stanowi doskonałą okazję do spacerów i wycieczek rowerowych.

Kameralny projekt adresowany jest przede wszystkim do młodych ludzi – singli, par i rodzin z dziećmi. Mieszkania oferowane w cenie od 4730 zł/mkw. i kwalifikują się do rządowego programu MdM. Planowany termin zakończenia realizacji Jaworowego Wzgórza to I kwartał 2018 roku. Dekpol S.A. jest zarówno deweloperem, jak i generalnym wykonawcą inwestycji.

Źródło: materiały prasowe