Kwartał Uniwersytecki III w Gdańsku w sprzedażyźródło: Materiały inwestora

Kwartał Uniwersytecki III w Gdańsku w sprzedaży

Gdańsk
REKLAMA
Inpro wprowadziło do sprzedaży nową inwestycję w Gdańsku Przymorzu. Kwartał Uniwersytecki III jest kontynuacją cieszących się ogromną popularnością projektów Kwartał Uniwersytecki oraz Kwartał Uniwersytecki II. W ofercie pojawiły się 72 mieszkania o zróżnicowanej powierzchni.
W ramach dziewięciokondygnacyjnego budynku powstaną w sumie 72 mieszkania o powierzchni od 35 do 73 mkw. Ceny mieszkań rozpoczynają się od 9180 zł brutto za mkw. Planowany termin zakończenia inwestycji to 30 sierpnia 2019 roku.
Inwestycja dzięki świetnej lokalizacji jest doskonałą propozycją dla wszystkich szukających wymarzonego mieszkania zarówno dla siebie jak i w celach inwestycyjnych. Nowy budynek powstanie przy ul. Szczecińskiej w Gdańsku Przymorzu, jednej z najlepiej skomunikowanych i rozwiniętych części Gdańska. Przyszli mieszkańcy osiedla będą mogli korzystać z położonego w bliskim sąsiedztwie przystanku Szybkiej Kolei Miejskiej SKM Gdańsk Przymorze oraz przystanku tramwajowego. Lokalizacja Kwartału Uniwersyteckiego III jest idealna dla wszystkich, którzy cenią życie w mieście, a jednocześnie poszukują zacisznej okolicy dla swojego wymarzonego M.
Budynek będzie posiadał oryginalny design, uzupełniony o słoneczne balkony i tarasy. Na parterze powstanie pomieszczenie rekreacyjne oraz ogólnodostępny podcień rowerowy i podcień rowerowy z ograniczonym dostępem. Na zewnątrz budynku zaplanowano naziemne miejsca parkingowe oraz miejsca postojowe z ograniczonym dostępem. 
REKLAMA
Wszystkie mieszkania zostały funkcjonalnie zaprojektowane tak, aby można je było szybko urządzić. Sposób rozmieszczenia poszczególnych pomieszczeń powoduje, że mieszkania będą słoneczne, ustawne i dadzą maksymalne możliwości wykorzystania przestrzeni, zapewniając dowolność aranżacji. 
W sąsiedztwie Kwartału Uniwersyteckiego III znajduje się Uniwersytet Gdański, centrum biurowe Alchemia, kompleks sportowy Aquastacja oraz Olivia Business Centre – jedno z największych centrów biurowych w Trójmieście. W okolicy funkcjonują także liczne szkoły i przedszkola, co jest niewątpliwym udogodnieniem dla rodziców. 
Dzięki bliskości nowoczesnych obiektów biurowych i Uniwersytetu Gdańskiego inwestycja jest także bardzo dobrą propozycją dla osób inwestujących w nieruchomości. Z myślą o tego typu klientach zaprojektowano dużą liczbę lokali jedno- i dwupokojowych.
Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA