Kwartał Uniwersytecki sprzedany w połowie

Kwartał Uniwersytecki sprzedany w połowie

Gdańsk
REKLAMA
Inpro S.A., jeden z wiodących trójmiejskich deweloperów, sprzedał już niemal 50 proc. mieszkań w inwestycji Kwartał Uniwersytecki w Gdańsku Przymorzu przy ul. Szczecińskiej. Nowe osiedle cieszy się dużym zainteresowaniem ze względu na bardzo atrakcyjną lokalizację w centrum miasta w otoczeniu niskiej zabudowy. Zakończenie budowy zaplanowano na koniec października 2016 roku.
Kwartał Uniwersytecki znajduje się 900 m od Uniwersytetu Gdańskiego, 1,2 km od biznesowego centrum miasta Olivia Business Centre, 5,5 km od morza i 5 minut od stacji SKM. Inwestycja położona jest w sąsiedztwie Kompleksu Alchemia, Alfa Centrum i innych popularnych obiektów handlowych. W sąsiedztwie znajdują się również liczne szkoły i przedszkola, co jest niewątpliwym udogodnieniem dla rodziców. Kwartał Uniwersytecki powstaje nie tylko w jednej z najlepiej skomunikowanych dzielnic miasta, jaką jest Gdańsk Przymorze, ale również w okolicy o niskiej zabudowie, zielonych terenach i domach jednorodzinnych. To idealne miejsce dla osób ceniących jednocześnie życie w mieście oraz spokój i ciszę.
REKLAMA
Osiedle przy ul. Szczecińskiej składać się będzie z dwóch budynków, trzy, pięcio- i ośmiokondygnacyjnych o nowoczesnej architekturze oraz dużych i nasłonecznionych balkonach i tarasach. Mieszkania na parterze posiadać będą przynależne ogródki. Aby zapewnić mieszkańcom spokój i bezpieczeństwo, teren inwestycji będzie częściowo ogrodzony, a całe osiedle wyposażone w nowoczesne kamery obsługiwane z pomieszczenia ochrony. W budynkach znajdują się hale garażowe oraz piwnice, a wszystkie klatki schodowe posiadają windy. Na terenie osiedla znajdować się będzie również wózkarnia i rowerownia. Dla jednośladów deweloper przeznaczył miejsce na zewnętrzny parking.
W aktualnej ofercie znajduje się 89 mieszkań i 1 lokal usługowy. Powierzchnia mieszkań wynosi od 37,17 mkw. do 119,98 mkw. Ich cena zaczyna się od 6.500 zł netto za mkw. Zakończenie budowy osiedla zaplanowano na koniec października 2016 roku.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA