Ostatnie wolne mieszkania zostały w Kwartale Uniwersyteckim II w Gdańskuźródło: Materiały inwestora

Ostatnie wolne mieszkania zostały w Kwartale Uniwersyteckim II w Gdańsku

Gdańsk
Kajtman
Kajtman
REKLAMA
Inpro z olbrzymim sukcesem sprzedaje mieszkania w budynku wielorodzinnym Kwartał Uniwersytecki II w Gdańsku. W aktualnej ofercie pozostały już tylko dwa mieszkania trzypokojowe. Projekt jest uzupełnieniem ukończonego już osiedla Kwartał Uniwersytecki, inwestycja cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. W ramach inwestycji powstaje dziewięciokondygnacyjny budynek z dwiema nowoczesnymi windami. Osiedle zlokalizowane jest przy ul. Szczecińskiej w Gdańsku, w bliskiej odległości od stacji SKM Gdańsk Przymorze i Uniwersytetu Gdańskiego. W sąsiedztwie znajdują się także popularne centra handlowe Auchan i Alfa.
Dużym atutem projektu będzie mieszcząca się na parterze budynku sala fitness, mediateka i wózkarnia. Wszystkie pomieszczenia będą dostępne dla mieszkańców i mogą posłużyć do zacieśniania sąsiedzkich więzi.
Nowoczesną architekturę budynku uzupełnią słoneczne balkony i loggie. W ramach inwestycji powstaną także naziemne miejsca postojowe, ogólnodostępny podcień rowerowy oraz podcień rowerowy z ograniczonym dostępem. Budynek będzie częściowo ogrodzony i monitorowany. 
REKLAMA
W aktualnej ofercie pozostały 2 ostanie mieszkania. W ramach inwestycji powstanie w sumie 96 mieszkań o powierzchni od 31 do 59 mkw. Planowany termin ukończenia budowy to 31 sierpnia 2018 roku. 
Projekt inwestycji został opracowany przez pracownię architektoniczną Proconcept.
Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA