III etap Wolnego Miasta sprzedany w 60%

III etap Wolnego Miasta sprzedany w 60%

Gdańsk
REKLAMA
Osiedle Wolne Miasto cieszy się dużym zainteresowaniem wśród osób poszukujących w Gdańsku mieszkania na rynku pierwotnym. Do tej pory sprzedane zostały w całości mieszkania z dwóch pierwszych etapów, a w obecnie realizowanym III etapie inwestycji – nabywców znalazło już ponad 60% lokali. W związku z popularnością inwestycji, będącej idealnym przykładem osiedla wielopokoleniowego, deweloper ECO-Classic wcześniej nie zakładały plany, bo już pod koniec I kwartału 2017 roku rozpoczął budowę czwartego budynku. Osiedle docelowo będzie kompleksem złożonym z ośmiu budynków, liczących w sumie ponad 1200 mieszkań.

Cedrowa 29 to adres obecnie powstającego III budynku osiedla Wolne Miasto. Zaprojektowany w kształcie otwartej na zewnątrz osiedla litery U, liczyć będzie 184 mieszkania 1-4-pokojowe o wielkościach od ok. 30 do 89 mkw. Na wygodę mieszkania składają się m.in. ponadstandardowa wysokość – 2,7 m, duże okna, zapewniające dobre doświetlenie światłem dziennym i widok na zielone otoczenie oraz – w przypadku mieszkań parterowych – przynależność nawet blisko 40-metrowych ogródków.

Niska zabudowa (trzy piętra wysokości), prosta architektura i stonowana kolorystyka dobrze komponują się z otaczającą budynek bujną roślinnością – dorosłymi drzewami parkowymi, ponad 20-letnimi jabłoniami oraz, inspirowaną łąkami, zielenią wewnętrznych dziedzińców.

Duży wybór mieszkań o różnych wielkościach ułatwia znalezienie lokalu odpowiadającego zarówno bieżącym i przyszłym potrzebom nabywców.

Największą popularnością cieszy się Wolne Miasto wśród osób młodych – par i rodzin z małymi dziećmi, około 30 letnich – mówi Zuzanna Kordzi, dyrektor ds. handlowych ECO-Classic. – Dla nas to znak, że nasza inwestycja jest miejscem, z którym wiążą swoją przyszłość, które uznali za miejsce przyjazne do wychowywania swoich pociech oraz – mamy nadzieję – identyfikują się z wartościami, jaki osiedle uosabia.

Walory, które doceniają młode rodziny, są też atutem dla osób dojrzałych. Nowe budynki z windami, pozbawione barier architektonicznych, otoczone szerokimi alejkami ułatwiają poruszanie się po osiedlu. Liczne chodniki, trasy spacerowe oraz zaułki z ławkami, sprzyjają zarówno aktywnemu, jak i biernemu wypoczynkowi.

Dzięki starannie pomyślanej i konsekwentnie realizowanej koncepcji osiedla przyjaznego mieszkańcom w każdym wieku, Wolne Miasto jest osiedlem sprzyjającym mieszkaniu wielopokoleniowemu – wyjaśnia Zuzanna Kordzi.

Około 15% nabywców w Wolnym Mieście stanowią dziś inwestorzy.

Możliwość zakupu niedużego mieszkania w nowym, nie wymagającym wielu nakładów, budownictwie, w atrakcyjnym pod względem komunikacyjnym punkcie Gdańska, zaledwie 10 minut od centrum są czynnikami determinującymi zakup lokalu pod wynajem.

O zainteresowaniu naszą inwestycją najlepiej świadczy ilość sprzedanych mieszkań. W dwóch pierwszych etapach wszystkie mieszkania znalazły już nabywców. W III etapie sprzedanych jest już ponad 60% lokali. Umowy rezerwacyjne zawarte są już też w IV etapie inwestycji, który wprowadziliśmy do oferty w I kwartale tego roku – mówi Zuzanna Kordzi.

Ceny mieszkań w III etapie zaczynają się od 5 038 zł/mkw.

Budynek będzie gotowy w I kwartale 2018 r.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA