Specjalne ceny mieszkań w inwestycji Wróbla Staw Mieszkania

Specjalne ceny mieszkań w inwestycji Wróbla Staw Mieszkania

Gdańsk
Kajtman
Kajtman
Wróbla Staw
adresGdańsk, Jasieńska
inwestorInpro S.A.
REKLAMA

Spółka Inpro wprowadziła nowe, niższe ceny mieszkań w ramach III etapu inwestycji Wróbla Staw Mieszkania. Jeden z wiodących deweloperów na rynku trójmiejskim ukończył prace budowlane pod koniec października br. Jeszcze w tym roku można kupić mieszkanie z 5-procentowym wkładem własnym.

 

Wróbla Staw Mieszkania w Gdańsku Jasieniu to idealne miejsce dla osób ceniących ciszę, spokój i bliskość przyrody. Osiedle położone w malowniczej otulinie lasu przy jeziorze Wróbla Staw. Jest odpowiednim miejscem dla tych, którzy chcą uciec od zgiełku miasta, a jednocześnie mieć dobry dojazd do aglomeracji miejskiej. Osiedle jest świetnie skomunikowane z innymi dzielnicami Gdańska, a do centrum dzieli je zaledwie 5,5 km.

 

Całość osiedla będzie ogrodzona, a deweloper zadbał o całodobową ochronę. Na terenie inwestycji powstanie również mała architektura, plac zabaw i parkingi naziemne. Pod jednym z budynków zaprojektowano halę garażową. W inwestycji znajdują się nieczęsto spotykane mieszkania dwupoziomowe, a mieszkania na parterze mają przynależne ogródki.

REKLAMA

 

Obecnie w sprzedaży pozostało 52 mieszkania z 202 lokali III i II etapu. Część mieszkań kwalifikuje się do programu „Mieszkanie dla Młodych”. Powierzchnia lokali wynosi od 29,80 mkw. do 95,45 mkw. Cena mieszkań zaczyna się od 4.400 zł netto za mkw. Spółka zakończyła prace budowlane III etapu inwestycji z dwumiesięcznym wyprzedzeniem, dzięki czemu właściciele lokali gotowych pierwszych czterech budynków odbiorą klucze jeszcze w tym roku. Inpro planuje również do końca grudnia wprowadzić do sprzedaży ostatni etap inwestycji o łącznej liczbie 118 nowych mieszkań.

 

Do końca 2014 roku przy zakupie mieszkania można kupić mieszkanie na kredyt z 5% wkładem własnym. Od 1 stycznia 2015 roku wkład własny podniesie się do 10%. Spółka Inpro oferuje usługi doradców kredytowych, którzy pomagają klientom w zdobyciu kredytu i wkładu własnego na zakup mieszkania.

Komentarze (0)

Napisz komentarz