Ostatni etap osiedla Wróbla Staw Mieszkania wprowadzony do sprzedaży

Ostatni etap osiedla Wróbla Staw Mieszkania wprowadzony do sprzedaży

Gdańsk
Kajtman
Kajtman
Wróbla Staw
adresGdańsk, Jasieńska
inwestorInpro S.A.
REKLAMA

Inpro S.A., jeden z wiodących trójmiejskich deweloperów, wprowadził do sprzedaży 118 mieszkań w ramach I etapu osiedla Wróbla Staw Mieszkania. Jest to już ostatni etap tej inwestycji, którego zakończenie budowy planowane jest na 30.12.2015 r.

 

W ramach I etapu inwestycji wprowadzono do sprzedaży łącznie 118 mieszkań w pięciu budynkach. Zakończenie realizacji przewidziane jest 30 grudnia 2015 r. W aktualnej ofercie znajduje się jeszcze 14 mieszkań należących do III etapu, który został ukończony w listopadzie 2014 r., oraz 34 mieszkania z II etapu inwestycji, którego zakończenie planowane jest w III kwartale br. Powierzchnia mieszkań wynosi od 25,53 mkw. do 95,96 mkw. Ich cena zaczyna się od 4.600 zł netto za mkw. Mieszkania w ramach inwestycji są objęte programem dopłat „Mieszkanie dla Młodych”.

REKLAMA


Inwestycja Wróbla Staw Mieszkania położona jest w Gdańsku Jasieniu przy jeziorze Wróbla Staw w malowniczej otulinie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Cały projekt osiedla składa się z czternastu trzy i czterokondygnacyjnych budynków wielorodzinnych.


Niska zabudowa inwestycji powoduje, że budynki nie konkurują z otaczającą jej przyrodą i nie przytłaczają jej, oferując mieszkańcom poczucie wolności i niezależności. Wróbla Staw Mieszkania to idealne miejsce dla osób poszukujących ciszy i spokoju, a jednocześnie doskonałej lokalizacji pozwalającej na szybki dojazd do aglomeracji miejskiej. Osiedle znajduje się zaledwie 5,5 km od centrum Gdańska i jest bardzo dobrze skomunikowane z pozostałymi dzielnicami miasta. Do mieszkań na parterze zaprojektowane zostały ogródki. Zaletą osiedla są mieszkania dwupoziomowe, nieczęsto spotykane w budynkach mieszkalnych. W ramach nowej inwestycji zostaną wybudowane tereny zielone, mała architektura, plac zabaw, piwnice, parkingi naziemne oraz hala garażowa. Osiedle będzie ogrodzone i chronione.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA