III etap inwestycji Wróbla Staw Mieszkania zakończony dwa miesiące przed terminem

III etap inwestycji Wróbla Staw Mieszkania zakończony dwa miesiące przed terminem

Gdańsk
Kajtman
Kajtman
Wróbla Staw
adresGdańsk, Jasieńska
inwestorInpro S.A.
REKLAMA

Spółka Inpro zakończyła z dwumiesięcznym wyprzedzeniem prace budowlane pierwszych czterech budynków inwestycji Wróbla Staw Mieszkania. Jeden z wiodących deweloperów na rynku trójmiejskim, sprzedał ponad 60 proc. mieszkań z III i II etapu osiedla w Gdańsku Jasieniu, a pod koniec br. planuje rozpocząć sprzedaż ostatniego już etapu inwestycji.

 

Wróbla Staw Mieszkania w Gdańsku Jasieniu to idealne miejsce dla osób ceniących ciszę, spokój i bliskość przyrody. Osiedle złożone z 14-stu trzy i czterokondygnacyjnych budynków, położone w malowniczej otulinie lasu przy jeziorze Wróbla Staw, jest odpowiednim miejscem dla tych, którzy chcą uciec od zgiełku miasta, a jednocześnie mieć dobry dojazd do aglomeracji miejskiej. Osiedle jest świetnie skomunikowane z innymi dzielnicami Gdańska, a do centrum dzieli je zaledwie 5,5 km.


Osiedle Wróbla Staw Mieszkania powstaje w pobliżu dwóch innych inwestycji Inpro. Całość osiedla będzie ogrodzona, a deweloper zadbał o całodobową ochronę. Na terenie inwestycji powstanie również mała architektura, plac zabaw i parkingi naziemne. Pod jednym z budynków zaprojektowano halę garażową. W inwestycji znajdują się nieczęsto spotykane mieszkania dwupoziomowe, a mieszkania na parterze mają przynależne ogródki.

REKLAMA

 

Obecnie w sprzedaży pozostało 74 mieszkania z 202 lokali III i II etapu. 1/3 z tych mieszkań kwalifikuje się do programu „Mieszkanie dla Młodych”. Powierzchnia lokali wynosi od 29,80 mkw. do 95,96 mkw. Cena mieszkań zaczyna się od 4.600 zł netto za mkw.


Spółka zakończyła prace budowlane III etapu inwestycji z dwumiesięcznym wyprzedzeniem, dzięki czemu właściciele lokali gotowych pierwszych czterech budynków odbiorą klucze jeszcze w tym roku. Inpro planuje również do końca br. wprowadzić do sprzedaży ostatni etap inwestycji o łącznej liczbie 118 nowych mieszkań.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA