III etap Osiedla Zielonego w Gdańsku już w sprzedażyźródło: Materiały inwestora

III etap Osiedla Zielonego w Gdańsku już w sprzedaży

Gdańsk
Kajtman
Kajtman
Osiedle Zielone
adresGdańsk, Potęgowska
inwestorDekpol S.A.
REKLAMA
Dekpol rozpoczął sprzedaż III etapu Osiedla Zielonego. Zespół kameralnych budynków wielorodzinnych o niskiej zabudowie zlokalizowany jest w południowej części Gdańska, która dynamicznie się rozwija. Ze względu na doskonałą komunikację z centrum miasta mieszkania cieszą się dużą popularnością wśród klientów.
Dekpol rozpoczął sprzedaż III etapu Osiedla Zielonego w Gdańsku. Inwestycja zlokalizowana jest przy ulicy Potęgowskiej, pomiędzy ul. Armii Krajowej i obwodnicą Trójmiasta, na wschód od Jeziora Jasień i w odległości zaledwie 7 km od śródmieścia Gdańska. Bliskość zielonych terenów, jeziora Jasień oraz lasu, stanowi doskonałą okazję do spacerów i wycieczek rowerowych.
„Działalność deweloperska jest coraz ważniejszym segmentem naszej spółki. Rynek nieruchomości na Pomorzu, a szczególnie w Trójmieście stale się rozwija, dlatego tutaj powstają nasze najważniejsze inwestycje” – podkreślił Mariusz Tuchlin, Prezes Dekpol S.A.
W ramach inwestycji Osiedle Zielone III powstaną 3 budynki czteropiętrowe z 207 lokalami mieszkalnymi – 2 i 3-pokojowymi, o powierzchniach od 33 do 63 m2. Mieszkania na wyższych kondygnacjach zostały wyposażone w balkony i loggie, natomiast do mieszkań na parterze przynależą tarasy i ogródki. Ceny brutto mieszkań w ramach inwestycji Osiedle Zielone III wynoszą ok. 4500 zł/m2. 
REKLAMA
Pierwszy etap inwestycji – Osiedle Zielone I, w ramach którego powstały cztery, trzypiętrowe budynki z 225 lokalami mieszkalnymi, zakończył się pod koniec stycznia 2015 roku. Wszystkie mieszkania zostały już sprzedane. Obecnie Dekpol realizuje drugi etap inwestycji – Osiedle Zielone II, w ramach którego firma wybuduje łącznie 201 lokali mieszkalnych. Lokale, o powierzchni od ok. 31 m2 do ok. 78 m2 i funkcjonalnych rozkładach od 1 do 4 pokoi, cieszą się dużą popularnością wśród klientów. 
Sprzedaż mieszkań w III etapie inwestycji już ruszyła, a oddanie do użytku III etapu Osiedla Zielonego planowane jest na koniec 2017 roku. 
W Osiedlu Zielonym w 3 etapach powstanie łącznie 633 mieszkań.
Notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie spółka Dekpol jest zarówno deweloperem, jak i generalnym wykonawcą inwestycji.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA