DODAJ

75 procent mieszkań na osiedlu Kwartał Uniwersytecki III w Gdańsku sprzedanych

Mieszkania i domy / Gdańsk
75 procent mieszkań na
Kajtman
2018-11-08 13:53:57
Już 75% mieszkań na osiedlu Kwartał Uniwersytecki III zostało sprzedanych. Inwestycja realizowana jest przez Inpro w Gdańsku Pomorzu. Mieszkania wprowadzono do sprzedaży w marcu bieżącego roku i w ofercie pozostało jedynie 19 spośród 72 lokali.

W ramach inwestycji Kwartał Uniwersytecki III powstaje dziewięciokondygnacyjny budynek z dwoma windami. Na parterze osiedla zostanie wydzielona strefa rekreacyjna, podcienie rowerowe oraz naziemne miejsca parkingowe na zewnątrz budynku. 

Atutami osiedla jest dobra lokalizacja i dostęp do komunikacji miejskiej. Mieszkańcy mają zaledwie 500 m do przystanku tramwajowego i 600 m do stacji Szybkiej Kolei Miejskiej SKM Gdańsk Pomorze. W okolicy znajduje się również Uniwersytet Gdański, Centrum Biurowe Alchemia, Olivia Bussines Centre, a także wiele szkół i przedszkoli. Dodatkowym atutem osiedla jest bliskość lasów Oliwskich oraz licznych ścieżek rowerowych i spacerowych.

Kwartał Uniwersytecki III jest położony w sąsiedztwie nowoczesnego kompleksu sportowego "Aquastacja", gdzie znajduje się 25-metrowy basen oraz dwa mniejsze baseny – jeden przeznaczony dla dzieci, drugi do aqua-aerobiku. W kompleksie sportowym mieszkańcy inwestycji będą mogli skorzystać z siłowni, sali fitness oraz ścianki wspinaczkowej. 

Dzięki bliskości nowoczesnych obiektów biurowych i Uniwersytetu Gdańskiego inwestycja jest także bardzo dobrą propozycją dla osób inwestujących w nieruchomości na wynajem. Z myślą o tego typu klientach zaprojektowano dużą liczbę lokali jedno- i dwupokojowych.

Planowany termin zakończenia budowy to sierpień 2019 roku. W aktualnej ofercie znajduje się 19 mieszkań o powierzchni od 35 do 73 mkw. Ceny brutto lokali rozpoczynają się od 9504 zł za mkw.

Źródło: materiały prasowe