DODAJ

Na kawę do Olivia Business Centre – Starbucks w Olivia Gate jeszcze w tym roku

Biura / Gdańsk
Na kawę do Olivia
Kajtman
2012-10-24 12:25:28

Strabucks, znana i ceniona przez kawowych smakoszy sieć kawiarni, jeszcze w tym roku otworzy lokal w Olivia Gate.


 


Kawiarnia zlokalizowana w Olivia Business Centre będzie trzecią kawiarnią Starbucks w Gdańsku i czwartą w Trójmieście. Zajmie usytuowany na parterze lokal o powierzchni około 190 m kw. Będzie więc miała powierzchnię zbliżoną do kawiarni w Galerii Manhattan w Gdańsku oraz kawiarni przy ul. Świętojańskiej w Gdyni.


 


Lokal o takiej powierzchni jest z jednej strony przestronny, a z drugiej przytulny i przyjazny dla naszych gości. Starbucks przykłada bardzo dużą wagę do atmosfery panującej w kawiarniach oraz do wystroju wnętrza, który zawsze nawiązuje do otoczenia. Tą zasadą kierujemy się również przy aranżacji wnętrza naszej kawiarni w Olivia Business Centre – mówi Ewa Bałys, koordynator ds. marketingu w Starbucks Polska.


 


Goście kawiarni Starbucks w Olivia Business Centre będą mieli do dyspozycji nie tylko przytulne wnętrze, będą też mogli delektować się kawą przy stolikach usytuowanych na zewnątrz budynku. Jest też dobra wiadomość dla zmotoryzowanych – w pobliżu lokalu będą mogli zaparkować swój pojazd, a za pierwsze 1,5 godziny nie będzie pobierana opłata parkingowa.


 


Obecność kawiarni Starbucks w Olivia Business Centre wpisuje się w filozofię ożywiania centrum biznesowego po godzinach pracy – na czym zależy zarządzającym kompleksem.


Chcemy, by Olivia Business Centre była nie tylko komfortowym miejscem pracy, ale by stała się miejscem chętnie odwiedzanym „po godzinach” i służącym również mieszkańcom całej dzielnicy oraz pracownikom i studentom sąsiadujących z nami uczelni: Uniwersytetu Gdańskiego czy Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu – podkreśla Agnieszka Popławska z firmy TPS, dewelopera Olivia Business Centre.


 


Z nowej lokalizacji zadowoleni są również przedstawiciele Starbucks:


 – Bardzo cieszymy się, że nasza nowa kawiarnia zostanie otwarta w kompleksie biurowym Olivia Business Centre, ponieważ jest to najnowocześniejszy i największy kompleks biurowy w całym Trójmieście, a do tego charakteryzujący się świetną lokalizacją przy głównej arterii komunikacyjnej Gdańska. Mam nadzieję, że pracownicy znajdujących się tu biur będą chętnie odwiedzać nas o każdej porze dnia, aby napić się pysznej kawy i zjeść śniadanie czy lunch lub spotkać się ze znajomymi po pracy. Jestem przekonany, że każdy znajdzie w naszej kawiarni coś dla siebie – powiedział Michael Hudspeth, Starbucks Brand President na rynek Europy Środkowo-Wschodniej.


 


O poranku Starbucks poleca pobudzające Cappuccino, kawę przelewową czy klasyczne Caffè Latte. Osoby potrzebujące zastrzyku energii zaprasza na aromatyczne espresso, przygotowywane ze specjalnie skomponowanej mieszanki ziaren 100% arabica z certyfikatem Fairtrade. Natomiast po całym dniu pracy zachęca do komponowania własnych kaw, eksperymentowania z dodatkami, takimi jak syropy smakowe, polewy czy bita śmietana. Klienci Starbucks znajdą tu też przekąski na każdą porę dnia, w tym świeże kanapki na ciepło oraz słodkie desery, takie jak znane i lubiane espresso brownie, bułeczka cynamonowa czy muffiny w różnych smakach.