DODAJ

Osiedle Nowa Motława na Wyspie Spichrzów na ukończeniu

/ Gdańsk
Osiedle Nowa Motława na
Kajtman
2017-06-26 13:22:52
Firma Dekpol S.A. finalizuje budowę kompleksu mieszkalnego Nowa Motława na gdańskiej Wyspie Spichrzów, przekazując już lokale właścicielom. Deweloper przygotowuje się jednocześnie do rozpoczęcia kolejnej inwestycji w tej urokliwej i prestiżowej części miasta.

Dekpol S.A. przekazał już właścicielom większość mieszkań z łącznie 94 lokali wybudowanych w ramach pierwszego etapu kompleksu mieszkalnego Nowa Motława zlokalizowanego na gdańskiej Wyspie Spichrzów. Rozpoczęte zostały już także przekazania mieszkań z drugiego etapu tej inwestycji, który dostarczył kolejnych 205 lokali. W trzech budynkach powstało w sumie 299 lokali mieszkalnych o powierzchni od 27 do 144 mkw. z przewagą apartamentów 2- i 3-pokojowych z przynależnymi balkonami lub ogródkami. Około 15% apartamentów zostało wykończonych "pod klucz" w ramach oferowanej usługi przez Dewelopera. Klienci mieli możliwość wyboru pomiędzy stylem skandynawskim, industrialnym oraz klasycznym. 

Wyspa Spichrzów to niezwykłe miejsce w samym sercu Gdańska. W najbliższym otoczeniu znajdują się liczne restauracje, obiekty kulturalno-rozrywkowe i najważniejsze zabytki miasta. Unikalna lokalizacja łączy w sobie wygodę i dostępność. Nasza dotychczasowa oferta cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem klientów. Dlatego przygotowujemy się do realizacji nowego projektu w tej urokliwej i prestiżowej części miasta – powiedział Sebastian Barandziak, członek zarządu, dyrektor sprzedaży Dekpol S.A. 

Nowa inwestycja o nazwie Grano Residence planowana jest również na Wyspie Spichrzów przy ulicy Pszennej, czyli w samym centrum historycznego Gdańska. Grano, czyli po włosku pszenica, była jednym z najbardziej rozchwytywanych towarów. Pszenica znalazła również odzwierciedlenie w logo inwestycji, która utrzymana będzie w stylu Art Deco, podobnie jak wystrój apartamentów.

Źródło: materiały prasowe