DODAJ

Hotel Mikołajki na Ptasiej Wyspie już otwarty

Hotele / Mikołajki
Hotel Mikołajki na Ptasiej
Kajtman
2013-10-07 16:18:39

Położony na Ptasiej Wyspie, pięciogwiazdkowy Hotel Mikołajki został otwarty w połowie września tego roku. Ta prestiżowa inwestycja Grupy Kapitałowej INPRO S.A. wyróżnia się nie tylko niezwykłą lokalizacją, ale także standardem usług i niebanalną architekturą. To wszystko sprawia, że już od pierwszych dni obiekt ten cieszy się sporym zainteresowaniem.


 


Gdańska Spółka do tej pory posiadała Dom Zdrojowy w Jastarni. Inwestycję na Mazurach rozpoczęła w maju 2011 roku. Dziś w Hotelu Mikołajki znajduje się 78. pokoi i 25. apartamentów, profesjonalne SPA, basen, sauny i łaźnie, dwie restauracje, trzy sale konferencyjne oraz marina.Luksus na wyspie


- Dużym atutem Hotelu Mikołajki jest położenie na Ptasiej Wyspie, znajdującej się w samym centrum Krainy Tysiąca Jezior – tłumaczy Ireneusz Czerski, Dyrektor Hotelu Mikołajki. – Dzięki temu goście mogą odpocząć w niezwykłym miejscu, które z każdej strony otacza woda, dając jednocześnie wiele możliwości spędzania czasu wolnego. Najlepszym zaś dowodem świadczącym o jakości usług w Hotelu Mikołajki jest znaczne zainteresowanie obiektem i jego możliwościami – dodaje.Na Ptasiej Wyspie znajdują się komfortowe pokoje i apartamenty, wyposażone między innymi w indywidualnie sterowaną klimatyzację, wygodne biurko, sofę, telefon, sejf i bezprzewodowy Internet. Każdy z nich posiada taras i spore przeszklenia, pozwalające cieszyć się niesamowitymi, mazurskimi widokami. Elegancki design, a także w pełni wyposażone aneksy kuchenne sprawiają, że apartamenty w Hotelu Mikołajki sprostają nawet najbardziej wymagającym gustom. Dla pasjonatów żeglarstwa przygotowane zostały apartamenty na parterze, posiadające prywatne stanowisko cumownicze usytuowane tuż przy konkretnym tarasie.Dla ciała i ducha


By umożliwić pielęgnację i odpoczynek w cichym, spokojnym miejscu otwarto SPA Decus Aquae, dysponujące dziesięcioma gabinetami. Wykonywane są tam między innymi masaże, zabiegi kosmetyczne, pielęgnacyjne czy ajurvedyjskie. Wśród gabinetów warto wymienić choćby ten przeznaczony do zabiegów dla dwóch osób czy gabinet VIP z prywatnym jacuzzi. Tuż obok znajdują się nowoczesne sauny i łaźnie, a także słoneczna łączka w której możliwe jest bezpieczne opalanie bez szkodliwego działania promieni UV. Ciekawym miejscem jest również wypoczywalnia z której rozpościera się widok na Jezioro Mikołajskie. Na Ptasiej Wyspie mieści się także basen dla dorosłych z leżankami masującymi i dwa jacuzzi oraz brodzik dla dzieci.
Tysiące możliwości…


Hotel Mikołajki dysponuje dwiema restauracjami – New Island Pub i Yachtovą. Pierwsza z nich to ekskluzywne miejsce usytuowane na Ptasiej Wyspie. Kameralna atmosfera, wyszukane trunki i dania, stanowiące połączenie nowoczesnej kuchni z regionalnymi produktami to gwarancja dobrze spędzonego czasu. Restauracja Yachtova zaś posiada ponad 300 m2 i jest przystosowana do organizacji dużych eventów. W bezpośrednim sąsiedztwie mieszczą się trzy sale konferencyjne wyposażone w sprzęt multimedialny i audiowizualny, które można z nią łączyć uzyskując powierzchnię nawet 650 m2.Wśród atrakcji znajduje się także ekomarina otwarta dla wszystkich żeglarzy. Ci goście, którzy nie posiadają własnej łodzi mogą wypożyczyć luksusowy jacht ze sternikiem, wyposażony między innymi w telewizor, DVD, mikrofalę czy radiotelefon. Hotel Mikołajki nadal się rozwija i przygotowuje dodatkowe atrakcje. Jedną z nich będzie klub nocny z kręgielnią i bilardem, którego otwarcie planowane jest na koniec listopada tego roku.


 


…w ramach oszczędności


Wpisując się w najnowsze trendy, Hotel Mikołajki stwarza możliwość nabycia luksusowych apartamentów. Zarówno dzięki uczestnictwie w programie hotelowym Condo, jak i wzrostowi wartości nieruchomości w czasie jest to dobry sposób na pomnażanie kapitału. W ramach aktualnej promocji ceny apartamentów wykończonych pod klucz rozpoczynają się od 12.000 złotych netto za m2, a z całej oferty zakupionych została prawie połowa z nich.