DODAJ

Już blisko 30% apartamentów w condohotelu w Mikołajkach zostało sprzedanych

Hotele / Mikołajki
Już blisko 30% apartamentów
Kajtman
2012-02-08 18:01:01

Inpro S.A., jeden z czołowych trójmiejskich deweloperów, notowany na GPW, sukcesywnie realizuje inwestycję luksusowego kompleksu czterogwiazdkowego hotelu wraz z apartamentami na Wyspie Ptasiej w Mikołajkach. Prawie 30% apartamentów zostało sprzedanych, a w aktualnej ofercie pozostało 14 lokali. Hotel **** Mikołajki to unikalna inwestycja w skali kraju, ze względu na prestiżową lokalizację w samym sercu Mazur, wysoki standard wykonania oraz rozwiązania architektoniczne. Inwestycja rozpoczęto w maju 2011 r., a I etap inwestycji zostanie zakończony w II kwartale 2013 r.


 


Hotel**** Mikołajki jest kolejną, ekskluzywną inwestycją Spółki Inpro zlokalizowaną w kurortach wakacyjnych. Pierwszą jest Hotel **** SPA Dom Zdrojowy w Jastarni na Półwyspie Helskim, wybudowany i oddany do użytkowania w 2005 roku.Hotel apartamentowy w Mikołajkach budowany jest standardzie czterogwiazdkowym. Na Ptasiej Wyspie Jeziora Mikołajskiego, z bezpośrednim dostępem do jeziora, powstaje kompleks 77 pokoi hotelowych oraz 19 komfortowych apartamentów o powierzchniach od 31,6 m2 do 114,8 m2
(z udziałami w częściach wspólnych, takich jak: restauracja z tarasem widokowym, basen, SPA, gabinet odnowy biologicznej i kompleks saun). Unikalność i atrakcyjność lokalizacji, jak również formy architektonicznej tego luksusowego condohotelu, podniesie prywatna marina
z 64 miejscami do cumowania, zlokalizowana w zachodniej części wyspy.Do dyspozycji kupujących jest obecnie 14 spośród wszystkich 19 apartamentów wykończonych pod klucz.Na półwyspie Jeziora Mikołajskiego, dodatkowo powstanie kompleks hotelowy z zapleczem konferencyjno-bankietowym, który będzie połączony z Wyspą Ptasią promenadą zawieszoną nad wodą.

„Sukcesywnie realizujemy naszą prestiżową inwestycję. Sprzedaż apartamentów i budowa całego kompleksu idzie zgodnie z założonym planem. Projekt adresowany jest do zamożnej, bardzo wąskiej grupy odbiorców, ale mamy doświadczenie w tego typu projektach i jesteśmy przekonani o sukcesie tej inwestycji. Decydujące są tutaj unikalność, doskonała lokalizacja, wysoki standard wykonania, udogodnienia i dodatkowe atrakcje. Inwestycja Hotel **** Mikołajki została przygotowana według najwyższych standardów i wniesie nową jakość na Mazurach” – mówi Rafał Zdebski, Dyrektor handlowy Inpro S.A.W Hotelu **** Mikołajki zostaną zastosowane najwyższej jakości materiały wykończeniowe. Fasada budynku będzie aluminiowo-szklana, tarasy i loggie pokryte deską tarasową systemową lub gresem mrozoodpornym. Luksusowy charakter inwestycji podkreślą tereny zielone zaprojektowane tuż nad wodą, łatwy dostęp do wszystkich kondygnacji budynków dla osób niepełnosprawnych oraz całodobowy system monitorowania kompleksu. Wnętrza apartamentów zostały zaprojektowane w stylu nowoczesnym, uwzględniając najnowsze trendy światowego dresingu, ale również z elementami marynistycznymi.


Ceny ekskluzywnych apartamentów wykończonych pod klucz, z bezpośrednim wyjściem na taras prywatnej mariny zlokalizowanej w części zachodniej wyspy, kształtują się w granicach 35.000 zł/ m2 brutto.