DODAJ

Salon biżuterii nowym najemcą w Sadyba Best Mall

Warszawa
Salon biżuterii nowym najemcą
Kajtman
2017-09-19 14:52:12
Poszukując doznań estetycznych w luksusowym otoczeniu warto swoje kroki skierować w kierunku galerii handlowej Sadyba Best Mall w Warszawie, zarówno do nowo otwartego salonu Lilou jak i do butików innych marek: Swarovski, Apart, Pandora, W. Kruk, YES, Briju i La Mimi. Bogata oferta biżuterii sprawi, że nawet najbardziej wymagający klienci poczują się usatysfakcjonowani.

W Sadyba Best Mall został otwarty nowy butik biżuteryjny Lilou. Marka słynie z wyjątkowej oferty spersonalizowanej biżuterii. Niezwykła możliwość tworzenia własnych kompozycji z indywidualnym grawerem sprawia, że każdy element biżuterii jest niepowtarzalny. Wystrój wnętrza nowego salonu Lilou w Sadybie harmonijnie współgra z estetyką marki. Lilou znajduje się w bliskim sąsiedztwie kwiaciarni W te pędy oraz butiku Swarovski.

Sadyba Best Mall
Warszawska galeria handlowa Sadyba Best Mall znajduje się w prestiżowym sąsiedztwie Traktu Królewskiego prowadzącego do Wilanowa, Powsina i dalej do Konstancina-Jeziornej. W 90 sklepach na powierzchni blisko 23 tys. mkw. centrum zapewnia klientom szeroki wybór marek i usług. W Sadyba Best Mall obecne są marki premium: Simple, Tatuum, Pandora, Lilou; a także szereg popularnych sklepów sieciowych: Esprit, H&M, New Balance, Medicine. Sadyba Best Mall zaprasza także do kina Cinema City, wyposażonego w 12 sal kinowych oraz jedynego w Warszawie trójwymiarowego kina IMAX. Na miłośników tradycyjnie produkowanego pieczywa czeka Vincent – francuska piekarnia. W centrum znajduje się też klub fitness Jatomi. Sadyba Best Mall, jako pierwsze centrum handlowo-rozrywkowe w tej części Europy, zostało nagrodzone w 2002 roku przez Międzynarodową Radę Centrów Handlowych (International Council of Shopping Centers) w kategorii innowacyjny projekt. Sadyba Best Mall posiada certyfikat BREEAM.
Sadyba Best Mall należy do grupy kapitałowej Klépierre, która jest właścicielem dużych obiektów handlowych w 16 krajach Europy. W Polsce posiada 6 centrów handlowo-rozrywkowych: Sadyba Best Mall w Warszawie, Poznań Plaza, Lublin Plaza, Ruda Śląska Plaza, Sosnowiec Plaza oraz Rybnik Plaza.

Źródło: materiały prasowe