Salon mody kalifornijskiej w Sadyba Best Mall w nowej odsłonie

Salon mody kalifornijskiej w Sadyba Best Mall w nowej odsłonie

Warszawa
Kajtman
Kajtman
REKLAMA
Sklep Esprit w Sadyba Best Mall w Warszawie został ponownie otwarty. Na powierzchni 468 mkw., w odnowionym wnętrzu, klienci znajdą pełny wybór ubrań i akcesoriów.
Zmodernizowany salon Esprit znajduje się na pierwszym piętrze między sklepami Simple i Ochnik. – Klienci Sadyby cenią sobie wybór marek oferujących ubrania typu casual, wygodne oraz wykonane z wysokiej jakości naturalnych materiałów. Zarówno ponownie otwarty Esprit, jak i niedawno otwarte salony Medicine i Tatuum spełniają te oczekiwania – mówi Elżbieta Werner, dyrektor Sadyba Best Mall.
Nowy koncept sklepu Esprit w Sadybie odzwierciedla kalifornijskie korzenie marki i pozwala kreować przestrzeń w maksymalnie przyjazny i komfortowy sposób. Podczas otwarcia stali klienci Platinium Esprit Friends mogli liczyć na duże rabaty.
REKLAMA
O Sadyba Best MallWarszawskie centrum handlowe Sadyba Best Mall znajduje się w prestiżowym sąsiedztwie Traktu Królewskiego prowadzącego do Wilanowa, Powsina i dalej do Konstancina-Jeziornej. W 90 sklepach na powierzchni blisko 23 tys. mkw. centrum zapewnia klientom szeroki wybór marek i usług. W Sadyba Best Mall obecne są marki premium: Simple, Tatuum, Pandora; a także szereg popularnych sklepów sieciowych: Esprit, H&M, New Balance, Medicine. Sadyba Best Mall zaprasza także do kina Cinema City, wyposażonego w 12 sal kinowych oraz jedynego w Warszawie trójwymiarowego kina IMAX. Na miłośników tradycyjnie produkowanego pieczywa czeka Vincent – francuska piekarnia. W centrum znajduje się też klub fitness Jatomi. Sadyba Best Mall, jako pierwsze centrum handlowo-rozrywkowe w tej części Europy, zostało nagrodzone w 2002 roku przez Międzynarodową Radę Centrów Handlowych (International Council of Shopping Centers) w kategorii innowacyjny projekt. Sadyba Best Mall posiada certyfikat BREEAM.Centrum handlowe Sadyba Best Mall należy do grupy kapitałowej Klépierre, która jest właścicielem dużych obiektów handlowych w 16 krajach Europy. W Polsce posiada 6 centrów handlowo-rozrywkowych: Sadyba Best Mall w Warszawie, Poznań Plaza, Lublin Plaza, Ruda Śląska Plaza, Sosnowiec Plaza oraz Rybnik Plaza.
Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA