Francuski salon damskiej bielizny w Lublin Plazaźródło: Materiały prasowe

Francuski salon damskiej bielizny w Lublin Plaza

Lublin
Kajtman
Kajtman
REKLAMA
W Lublin Plaza został otwarty salon Etam. Jest to jedyny sklep tej marki na terenie Lublina. Etam Lingerie proponuje wybór francuskiej bielizny oraz innych elementów damskiej garderoby.
Etam Lingerie to francuska marka dla kobiet. W salonie w Lublin Plaza klientki znajdą szeroki wybór bielizny, a także rajstopy, leginsy, skarpetki, obuwie domowe i inne akcesoria. Salon urządzony jest wg konceptu So Ouest. Przed klientką roztacza się kraina kameralnej kobiecości. Stonowana kolorystyka i idealnie dopracowane szczegóły pozwalają na dokonanie wyboru w relaksującej atmosferze. Kabiny dają klientkom komfort mierzenia: są szerokie, przestronne, z różowymi pufami, by można było na chwilę przysiąść i dokonać wyboru idealnej bielizny. W tle dyskretnie sączy się francuska muzyka. To prawdziwy salon Lingerie urządzony zgodnie z francuskimi standardami. Salon Etam w Lublin Plaza to jedyny salon tej marki w Lublinie. Etam wybiera obiekty o dużym przepływie klientów, gdzie marka ma szansę zostać rozpoznana i zapamiętana. 
REKLAMA
***Lublin Plaza jest położone w dogodnej lokalizacji. To jeden z ulubionych obiektów handlowych Lublinian. W  centrum znajduje się 100 sklepów i punktów usługowo-handlowych, 8-salowe kino Cinema City oraz klub sportowy  Jatomi Fitness. W Lublin Plaza obecne są marki premium takie jak Hugo Boss, Deni Cler, Tous, Simple, Molton, a także szereg popularnych sklepów sieciowych: TK Maxx, H&M, Reserved, Mohito. Lublin Plaza posiada dwupoziomowy parking, ze specjalnie wyodrębnioną strefą udogodnień dla rodzin oraz osób niepełnosprawnych.Centrum handlowe Lublin Plaza należy do grupy kapitałowej Klépierre, która jest właścicielem dużych obiektów handlowych w 16 krajach Europy. W Polsce posiada 6 centrów handlowo-rozrywkowych: Sadyba Best Mall w Warszawie, Poznań Plaza, Lublin Plaza, Ruda Śląska Plaza, Sosnowiec Plaza oraz Rybnik Plaza.
Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA