Pierwszy w Lublinie sklep duńskiej sieci rozrywki w Lublin Plazaźródło: Materiały inwestora

Pierwszy w Lublinie sklep duńskiej sieci rozrywki w Lublin Plaza

Lublin
Kajtman
Kajtman
REKLAMA
W piątek, 27 października w galerii Lublin Plaza został otwarty pierwszy w Lublinie salon Flying Tiger. Sklep mieści się na parterze, na powierzchni 166 mkw.
Niezmiernie cieszymy się z otwarcia salonu Flying Tiger właśnie w Lublin Plaza. Flying Tiger to sklep z ofertą dla klienta w każdym wieku. Staramy się, aby zgodnie z naszą globalną strategią Let’s Play® zapewnić naszym klientom zabawę, rozrywkę i wspaniałe zakupy. Flying Tiger łączy te wartości. Liczymy, że nasi klienci z przyjemnością będą odwiedzać nowe miejsce z tak ciekawym wyborem produktów – mówi Artur Pleskot, dyrektor galerii Lublin Plaza.
Klienci Lublin Plaza znajdą w nowym sklepie mnóstwo produktów związanych z zabawą, kreatywnością i aktywnością. Różnorodność asortymentu jest imponująca: od rzeczy na imprezę, elementów dekoracji domu, zabawek dla dzieci, po gadżety, prezenty i artykuły papiernicze. Wszystko w atrakcyjnych cenach. Każda wizyta w tym sklepie to niekończące się zaskoczenia i wiele radości. Flying Tiger w galerii Lublin Plaza to jedyny salon tej marki w Lublinie.
REKLAMA
Flying Tiger Copenhagen to międzynarodowa sieć sklepów z Danii. Każdy produkt znajdujący się w ofercie sieci został wyprodukowany zgodnie ze standardami dotyczącymi etyki, ochrony środowiska i społeczeństwa.
***Lublin PlazaLublin Plaza jest położone w dogodnej lokalizacji. To jeden z ulubionych obiektów handlowych Lublinian. W centrum znajduje się 100 sklepów i punktów usługowo-handlowych, 8-salowe kino Cinema City oraz klub sportowy Jatomi Fitness. W Lublin Plaza obecne są marki premium takie jak Hugo Boss, Deni Cler, Tous, Simple, Molton, a także szereg popularnych sklepów sieciowych: TK Maxx, H&M, Reserved, Mohito. Lublin Plaza posiada dwupoziomowy parking, ze specjalnie wyodrębnioną strefą udogodnień dla rodzin oraz osób niepełnosprawnych.Centrum handlowe Lublin Plaza należy do grupy kapitałowej Klépierre, która jest właścicielem dużych obiektów handlowych w 16 krajach Europy. W Polsce posiada 6 centrów handlowo-rozrywkowych: Sadyba Best Mall w Warszawie, Poznań Plaza, Lublin Plaza, Ruda Śląska Plaza, Sosnowiec Plaza oraz Rybnik Plaza.
Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA