Znany salon mody w nowej lokalizacji i aranżacji w galerii Lublin Plazaźródło: Materiały prasowe

Znany salon mody w nowej lokalizacji i aranżacji w galerii Lublin Plaza

Lublin
Kajtman
Kajtman
REKLAMA
W galerii Lublin Plaza na nowo otwarto salon Reserved w zmienionej lokalizacji i odświeżonej aranżacji. Nowa odsłona sklepu wpisuje się w koncept marki "Open to Public", w którym wszystko w sklepie znajduje się na linii wzroku klienta i jest w zasięgu ręki.
Aranżacja przestrzeni zgodnie z konceptem "Open to public" pozwala na lepszą ekspozycję kolekcji, dzięki wykorzystaniu nowych technologii, takich jak m.in.: inteligentny system ledowy, który umożliwia dostosowanie oświetlenia sklepu do pory dnia. Dodatkowo salon wyposażono w specjalne strefy komfortu i wypoczynku dla osób towarzyszących klientom marki podczas zakupów.
Lokal o powierzchni ponad 1 600 mkw. znajduje się na pierwszym piętrze. Dzięki nowej lokalizacji, sklep posiada dwa wejścia: jedno od strony pasażu galerii, drugie od zewnątrz, od ul. Grottgera, które służy jednocześnie jako wejście do galerii.
REKLAMA
W sklepach Reserved, klienci znajdą kolekcje, które łączą w sobie piękno klasycznych wzorów z oryginalnymi trendami modowymi na dany sezon, zarówno dla kobiet, mężczyzn, jak i dzieci. Reserved obok marek takich jak Sinsay, Mohito, Cropp oraz House jest kolejnym salonem w galerii Lublin Plaza należącym do grupy LPP. Łącznie wszystkie salony z grupy LPP zajmują 3 357 mkw. powierzchni handlowej.
Lublin PlazaLublin Plaza znajduje się w dogodnej lokalizacji i należy do ulubionych obiektów handlowych Lublinian. W centrum znajduje się 100 sklepów i punktów usługowo-handlowych oraz 8-salowe kino Cinema City. W Lublin Plaza obecne są marki premium m.in.: Simple, Deni Cler, Tous, Pandora, a także szereg popularnych sklepów sieciowych: TK Maxx, H&M, Reserved i Mohito. Lublin Plaza dysponuje dwupoziomowym parkingiem, ze specjalnie wyodrębnioną strefą udogodnień dla rodzin oraz osób niepełnosprawnych. CH Lublin Plaza posiada certyfikat BREEAM.Centrum handlowe Lublin Plaza należy do grupy kapitałowej Klépierre, która jest właścicielem dużych obiektów handlowych w 16 krajach Europy. W Polsce posiada 6 centrów handlowo-rozrywkowych: Sadyba Best Mall w Warszawie, Poznań Plaza, Lublin Plaza, Ruda Śląska Plaza, Sosnowiec Plaza oraz Rybnik Plaza.
Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA