Nowa odsłona butiku modowego w Galerii Grafittfot. Kajtman

Nowa odsłona butiku modowego w Galerii Grafitt

Zielona Góra
REKLAMA
Zielonogórskie centrum handlowe Galeria Grafitt w ostatnim czasie wzbogaciło się o kilka marek. Do grona najemców dołączyły Moda Plus, restauracja Cool Peppers oraz M&A – salon znany z nazwy, jednak z odświeżonym asortymentem.
W ostatnim czasie w Galerii Grafitt salon M&A zyskał nową jakość. Najemca został na pierwszym piętrze centrum handlowego, lecz zmienił asortyment i powiększył rodzaj oferowanych produktów. Teraz klienci mogą liczyć na nowe serie kolekcji każdego tygodnia. Do sprzedaży trafia odzież dedykowana dojrzałym kobietom, bowiem każda znajdzie tu coś dla siebie. Salon oferuje odzież elegancką i codzienną, tj. koszule, bluzki, garnitury, damskie żakiety, spodnie, spódnice, kurtki, jak i płaszcze. Asortyment dostępny jest w rozmiarach od 36 do 48.   
REKLAMA
W szeregach marki M&A znalazła się polska ekspozycja – Lattore. Firma cieszy się dużą popularnością i wysokiej jakości odzieżą w przystępnej cenie. Dowodem jest zdobycie aż czterech nagród na targach mody: za technikę, krawiectwo, wykonanie i materiał. Co istotne, salon M&A posiada wyłączność sprzedażową Lattore na województwo.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA