Kraków: Wkrótce rusza przebudowa Plazyfot. Damian Daraż

Kraków: Wkrótce rusza przebudowa Plazy

Damian Daraż
Damian Daraż
REKLAMA
Dawna galeria Kraków Plaza poddana zostanie gruntownej przebudowie. Pierwsze prace rozpoczną się już wkrótce, otwarcie nowego już obiektu zaplanowano na jesień przyszłego roku.
W nowej galerii o nazwie "Fashion Outlet" znajdować się będzie centrum wyprzedaży asortymentu odzieżowego, obuwniczego, modowego oraz stylu życia. Będzie w czym przebierać, bo docelowo w galerii znajdzie się ponad sto marek. Ceny produktów niższe będą o 30 a nawet 70%.
Do dyspozycji najemców przygotowanych zostanie ponad 30 tysięcy metrów kwadratowych nowoczesnej powierzchni o standardzie bardzo wysokim.
REKLAMA
Zakres przeprowadzonych prac budowlanych będzie bardzo szeroki. Parter budynku zostanie całkowicie przebudowany, Nowa galeria zyska efektowny pasaż z wykorzystaniem materiałów wysokiej jakości, rzadko stosowanych w tego typu obiektach. Przebudowana zostanie również fasada, która zyska nową formę.
Pomimo tak szerokiego zakresu prac, przebudowa zostanie przeprowadzona tak, aby nie utrudniać funkcjonowanie jej największym najemcom, takim jak kompleks kinowy, klub fitness wraz z siłownią oraz kręgielnia. Dopiero w szczytowych momentach prac zamykane będą poszczególne sklepy i salony.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA