Butik z zegarkami nowym najemcą w galerii Lublin Plazaźródło: Materiały prasowe

Butik z zegarkami nowym najemcą w galerii Lublin Plaza

Lublin
Kajtman
Kajtman
REKLAMA
Do grona najemców galerii Lublin Plaza dołączyła nowa marka. 10 sierpnia w centrum otwarty został nowy butik marki SWISS. Z tej okazji wszyscy klienci, którzy dokonają zakupu dowolnego zegarka, otrzymają wyjątkowy prezent w postaci bransoletki. Oferta obowiązuje od 10 do 18 sierpnia.
Salon o powierzchni 56 mkw., zlokalizowany na drugim piętrze galerii, oferuje zegarki najbardziej znanych marek, a jego klientom wyboru pomoże dokonać profesjonalna obsługa. SWISS to synonim szwajcarskiej perfekcji i światowego designu. W ofercie znajdą się między innymi takie marki jak CITIZEN, HUGO BOSS, ICE-WATCH, ROAMER, ROSEFIELD, TOMMY HILFIGER, TORII.
Butiki SWISS to miejsce, w którym każdy znajdzie idealny prezent a także nieodłączny dodatek stylizacji na co dzień i na wyjątkowe okazje. Do wybranego zegarka, na życzenie, dostępna jest usługa grawerunku z indywidualnym napisem.
REKLAMA
Lublin PlazaLublin Plaza znajduje się w dogodnej lokalizacji i należy do ulubionych obiektów handlowych Lublinian. W centrum znajduje się 100 sklepów i punktów usługowo-handlowych oraz 8-salowe kino Cinema City. W Lublin Plaza obecne są marki premium m.in.: Simple, Deni Cler, Tous, Pandora, a także szereg popularnych sklepów sieciowych: TK Maxx, H&M, Reserved i Mohito. Lublin Plaza dysponuje dwupoziomowym parkingiem, ze specjalnie wyodrębnioną strefą udogodnień dla rodzin oraz osób niepełnosprawnych. CH Lublin Plaza posiada certyfikat BREEAM.Centrum handlowe Lublin Plaza należy do grupy kapitałowej Klépierre, która jest właścicielem dużych obiektów handlowych w 16 krajach Europy. W Polsce posiada 6 centrów handlowo-rozrywkowych: Sadyba Best Mall w Warszawie, Poznań Plaza, Lublin Plaza, Ruda Śląska Plaza, Sosnowiec Plaza oraz Rybnik Plaza.
Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA