Pasaż Łódzki poszerza ofertę o nowy sklep W Dobrym Stylu

Pasaż Łódzki poszerza ofertę o nowy sklep W Dobrym Stylu

Łódź
Kajtman
Kajtman
REKLAMA
Mimo, że na ogół jej nie widać, to dla kobiety stanowi bardzo istotny element garderoby. Odpowiednio dobrana, może uwydatnić wszystkie atuty sylwetki, a także ukryć jej niedoskonałości. Mowa o bieliźnie. 8 września 2016 w Pasażu Łódzkim otwarty został nowy salon – W Dobrym Stylu. W swoim asortymencie marka posiada wysokiej jakości produkty gorseciarskie i bieliźniarskie polskich producentów.
W czwartek, 8 września do grona najemców Pasażu Łódzkiego dołączył salon W Dobrym Stylu. Oferowane produkty to połączenie wysokiej jakości materiałów z przystępną ceną. W swoim asortymencie sklep posiada szeroki wybór bielizny damskiej i męskiej, biustonoszy, a także rajstop i pończoch znaczących polskich marek z sektora bieliźnianego m.in. Gatta, Gaja, Ava, Nipplex, Gortex czy Cana. Z myślą o wszystkich kobietach W Dobrym Stylu oferuje szeroki przekrój rozmiarów, zarówno produktów gorseciarskich, jak i bielizny nocnej, a w ich wyborze klientkom pomogą profesjonalne brafitterki. Salon w Pasażu Łódzkim jest pierwszym sklepem tej marki w Łodzi i dziesiątym w Polsce. Butik zlokalizowany w sąsiedztwie salonów Verona oraz Pretty Girl zajął lokal o powierzchni 93 mkw.
REKLAMA
W Pasażu Łódzkim dokładamy wszelkich starań, by przygotować ofertę, która pozwoli naszym klientom zrealizować wszystkie potrzeby w jednym, przyjaznym miejscu. Dlatego wśród marek znajdują się sklepy odzieżowe, sportowe, z biżuterią, elektroniką czy asortymentem dla dzieci, a także usługami. Propozycję uzupełnia hipermarket i przekrój lokali gastronomicznych – mówi Anna Mrzewa, Dyrektor CH Pasaż Łódzki. – Salon W Dobrym Stylu dopełni ofertę bieliźnianą i gorseciarską centrum handlowego. Sklep stawia na wyroby polskich producentów, wykonane starannie i z wysokiej jakości materiałów.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA