Otwarcie nowego salonu jubilerskiego w Pasażu Łódzkim

Otwarcie nowego salonu jubilerskiego w Pasażu Łódzkim

Łódź
Kajtman
Kajtman
REKLAMA
30 lipca w Pasażu Łódzkim otworzył się nowy salon jubilerski Verona. Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudnia ponad 150 fachowców, dla których biżuteria nie ma żadnych tajemnic. Spod ich dłoni wychodzą unikatowe kolekcje łączące w sobie nowoczesność i elegancję. Verona zajęła lokal o powierzchni 61 mkw. położony w sąsiedztwie salonu Yves Rocher, vis-a-vis marketu Auchan.
W sobotę, 30 lipca 2016 r. na terenie Pasażu Łódzkiego odbyło się otwarcie nowego, salonu jubilerskiego. Verona w swej ofercie posiada wyjątkowe i starannie wykonane kolekcje biżuterii oraz dodatków. Złoto wysokiej próby, srebro, diamenty oraz kamienie szlachetne, wkomponowane są w klasyczną formę, dzięki czemu oferowane produkty noszą znamiona unikatowości. „Klasyczne piękno ma nowe imię” – tak można zdefiniować markę. To połączenie nowoczesności z elementami tradycji i klasyki. Verona podąża za nowymi trendami, ale wsłuchuje się również w pragnienia klientów. Biżuteria to ucieleśnienie elegancji, kunsztu wzornictwa i najwyższej jakości w dobrej cenie. 
REKLAMA
Pasaż Łódzki stawia na kompleksowy zestaw najemców. Dzięki temu odpowiadamy na oczekiwania naszych klientów, którzy doceniają możliwość zrealizowania wszystkich potrzeb w jednym miejscu. Cieszymy się z otwarcia salonu Verona w naszym centrum handlowym. Marka dopełnia ofertę modową Pasażu Łódzkiego o oryginalną biżuterię dodatki i akcesoria – komentuje Anna Mrzewa, Dyrektor CH Pasaż Łódzki.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA