Biuro Podróży w Pasażu Łódzkim

Biuro Podróży w Pasażu Łódzkim

Łódź
Kajtman
Kajtman
REKLAMA
22 sierpnia w Pasażu Łódzkim swój salon otworzył drugi na rynku polskim touroperator turystyczny. Rainbow z powodzeniem prosperuje od 26 lat i wciąż zaskakuje ofertą wycieczkową. W centrum handlowym firma zajęła lokal o powierzchni 72 mkw. naprzeciw hipermarketu Auchan, w sąsiedztwie salonu fryzjerskiego Paul Dobrzycki Hair Design.
Biuro oferuje szeroki wachlarz usług turystycznych. Konsekwentnie pokazuje wszystkim miłośnikom podróżowania ciekawe i zaskakujące miejsca na mapie świata. Wśród propozycji znajdują się między innymi wycieczki objazdowe, rejsy oraz podróże połączone z atrakcjami dla dzieci. Dla fanów sportów zimowych Rainbow przygotował m.in. wyjazdy do Austrii, Japonii, Andory czy Francji, a także oferty specjalne w egzotycznych lokalizacjach
REKLAMA
Rainbow to firma o ugruntowanej pozycji na rynku, wyróżniająca się wysoką jakością usług i gwarancją bezpieczeństwa. Dlatego też cieszymy się, że biuro poszerzy ofertę Pasażu Łódzkiego skierowaną do pasjonatów podróży, miłośników dalekich wycieczek, ale również osób, które po prostu szukają atrakcyjnej oferty urlopowej. Rainbow z pewnością sprosta oczekiwaniom  naszych klientów oraz zadba o inspirujące i udane wyjazdy dla całej rodziny – komentuje Anna Mrzewa, Dyrektor CH Pasaż Łódzki.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA