Nowe punkty na mapie Pasażu Grunwaldzkiego

Nowe punkty na mapie Pasażu Grunwaldzkiego

Wrocław
Kajtman
Kajtman
REKLAMA

Kultowa, amerykańska marka New Balance oraz jedno z największych polskich biur podróży Rainbow Tours w maju dołączyły do grona najemców wrocławskiego Centrum Handlowo-Rozrywkowego Pasaż Grunwaldzki.

 

REKLAMA

Salon New Balance w Pasażu Grunwaldzkim to czwarty sklep stacjonarny tej marki w Polsce, a pierwszy we Wrocławiu. Na jego ofertę składa się bogaty asortyment butów i odzieży sportowej, przeznaczonych do uprawiania różnego rodzaju sportów, a także do noszenia na co dzień. Marka jest obecna na rynku od ponad stu lat, w Polsce – raptem od kilku, ale już zdążyła przekonać do siebie polskich klientów. Duży wpływ na to ma renoma marki – z noszenia butów New Balance byli znani m.in. Steve Jobs oraz Dr House. Sklep New Balance w Pasażu Grunwaldzkim mieści się na poziomie „-1”, zajmując powierzchnię 108 mkw.

W maju w Pasażu Grunwaldzkim otwarto również biuro podróży polskiej sieci Rainbow Tours, obecnej na rynku touroperatorów od 1990 roku. W biurze Rainbow Tours zabukujemy wycieczkę lub przelot do najodleglejszych zakątków świata. W ofercie m.in. wycieczki objazdowe popularnymi traktami (np. szlakiem hrabiego Draculi), propozycje dla singli i rodzin z dziećmi, podróżników aktywnych, ale i miłośników leniuchowania na plaży. Punkt Rainbow Tours w Pasażu Grunwaldzkim mieści się w lokalu o powierzchni 53 mkw., na pierwszym piętrze.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA