Zmiany w ofercie wrocławskiego Pasażu Grunwaldzkiego

Zmiany w ofercie wrocławskiego Pasażu Grunwaldzkiego

Wrocław
Kajtman
Kajtman
REKLAMA

Wraz z początkiem września do grona najemców CHR Pasaż Grunwaldzki dołączył salon Wassyl. W ofercie centrum dostępna jest również nowa polska marka Medicine oraz salon Caterina.

 

REKLAMA

Nowy najemca Pasażu Grunwaldzkiego, multibrandowy salon Wassyl, poszerzył ofertę centrum skierowaną głównie do kobiet. Wassyl Creative Fashion  to modna odzież, obuwie, torebki i dodatki w przystępnych cenach. Lokal o powierzchni wynoszącej blisko 90 m. kw. zlokalizowany jest na poziomie +1.


Do grona najemców wrocławskiego centrum dołączyła również nowa, polska marka odzieżowa skierowana do osób w wieku 20-35 lat. Salon Medicine powstał w miejscu salonu marki Reporter należącej do tego samego właściciela, spółki Brandbq. Jest to jeden z 60 sklepów należących do nowej sieci. Z kolei w miejscu butiku Sesst otwarty został salon Caterina – lider na polskim rynku mody damskiej. Rodzima marka z wieloletnią tradycją wyróżnia się wysoką elegancją, jakością tkanin i szykownymi krojami.

Kompleksową ofertę Pasażu Grunwaldzkiego tworzy blisko 200 punktów handlowych, usługowych oraz restauracyjnych. W centrum znajduje się także 11-salowe Multikino, plac zabaw, supermarket i nowoczesny klub sportowy.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA