REKLAMA

MOFO Architekci

Artykuły o MOFO Architekci

Coraz bliżej rozpoczęcia budowy największego parku handlowego w Olkuszu
W województwie małopolskim powstanie kolejny nowy park handlowy. W Olkuszu przy zbiegu drogi krajowej nr 94 i ul. Sławkowskiej, powstanie nowy park handlowy. Projekt realizowany będzie w ramach formuły joint venture grupy BOIG i BiG.
W Olkuszu powstanie największy park handlowy w regionie
W województwie małopolskim powstanie kolejny nowy park handlowy. W Olkuszu przy zbiegu drogi krajowej nr 94 i ul. Sławkowskiej, we wschodniej części miasta, powstanie nowy park handlowy. Projekt realizowany będzie w ramach formuły joint venture grupy BOIG i BiG. Grunt pod inwestycje został już nabyty.
Retail Park Dzierżoniów z pozwoleniem na budowę i nowym, dużym najemcą
Falcon Investment Management, inwestor parku handlowego w Dzierżoniowie, uzyskał prawomocne pozwolenie na budowę. Obiekt powstający przy ul. Batalionów Chłopskich będzie największym parkiem handlowym w regionie. Za proces komercjalizacji obiektu oraz koncepcję handlową odpowiada BOIG Property Consulting.
W Dzierżoniowie powstanie największy retail park w tym mieście. Inwestor otrzymał pozwolenie na budowę
Przy ulicy Batalionów Chłopskich w Dzierżoniowie powstać ma największe centrum handlowe w tym dolnośląskim mieście. Inwestorem jest spółka Dzierżoniów RETAIL INVEST, należąca do grupy Falcon Investment Management. Operatorem spożywczym nowego kompleksu handlowego będzie Lidl.
W Dzierżoniowie powstanie największy retail park w tym mieście. Inwestor złożył wniosek o pozwolenie na budowę
Przy ulicy Batalionów Chłopskich w Dzierżoniowie powstać ma największe centrum handlowe w tym dolnośląskim mieście, Inwestorem jest spółka Dzierżoniów RETAIL INVEST, należąca do grupy Falcon Investment Management. Operatorem spożywczym nowego kompleksu handlowego będzie Lidl.
Dolny Śląsk: W Dzierżoniowie powstanie największy retail park w tym mieście [WIZUALIZACJA]
Na Dolnym Śląsku powstanie kolejne centrum handlowe. Retail Invest Sp. z o.o., która należy do grupy Falcon Investment Management, wybuduje Retail Park Dzierżoniów, będący największym tego typu obiektem w tym mieście i w powiecie dzierżoniowskim.
Wkrótce otwarcie kompleksu handlowego Hepi Park w Aleksandrowie Łódzkim
W Aleksandrowie Łódzkim trwają ostatnie prace związane z budową nowego kompleksu handlowego Hepi Park. Będzie to największy tego typu obiekt w tym ponad 20-tysięcznym mieście w powiecie zgierskim pod Łodzią.
Dolny Śląsk: W Dzierżoniowie powstanie największy retail park w regionie
Falcon Investment Management we współpracy z BOIG wybuduje w Dzierżoniowie największy retail park w regionie. Pierwszych klientów centrum powita już w czwartym kwartale 2023 roku. Operatorem spożywczym oraz jednym z kluczowych najemców będzie sieć Lidl, z którą inwestor podpisał w ostatnich dniach umowę najmu.
Warszawa: Echo Investment startuje z nowym projektem na Kabatach [WIZUALIZACJE]
Deweloper, zgodnie ze swoją ideą, realizuje kolejny „miastotwórczy” projekt w Warszawie. Nowy komple...
Katowice: Galeria Libero – otwarcie w trzecim kwartale roku, a 90% powierzchni już wynajęta
W okresie jesiennym zostanie otwarta galeria Libero w Katowicach, w okolicy ulic Kościuszki i Kolejo...
REKLAMA