Nowi najemcy w Pasażu Grunwaldzkim

Nowi najemcy w Pasażu Grunwaldzkim

Wrocław
Kajtman
Kajtman
REKLAMA

Do grona najemców wrocławskiego Pasażu Grunwaldzkiego dołączyły kolejne, znane marki. W centrum otwarto nową kawiarnię, sklep z odzieżą dla dzieci oraz salon ze sprzętem komputerowym.

 

Ofertę wrocławskiego centrum powiększył salon marki X-KOM.PL specjalizujący się w sprzedaży sprzętu komputerowego. W sklepie dostępne są m.in. laptopy, tablety, netbooki, komputery stacjonarne, jak również oprogramowania i inne produkty elektroniczne renomowanych marek. Dynamicznie rozwijająca się firma jest obecna na rynku od 2002 roku. Salon marki X-COM.PL o powierzchni 100 m kw. znajduje się na poziomie „-1” Pasażu Grunwaldzkiego.

REKLAMA


Do grona nowych najemców centrum dołączyła również maka Columbus Coffee. Nowoczesna kawiarnia, która oprócz świeżo parzonej kawy, serwuje też kanapki, sałatki oraz ciasta, muffiny i torty. Jest to pierwsza i jak do tej pory jedyna kawiarnia we Wrocławiu należąca do ogólnopolskiej sieci. Zlokalizowana jest na poziomie „0”. Lokal ma powierzchnię 53 m kw.


W ostatnim czasie w Pasażu Grunwaldzkim otwarto także salon Reporter Young. Popularna marka oferuje odzież i dodatki dla dzieci oraz młodzieży. Sklep o powierzchni 73 m kw. znajduje się na poziomie „+1”.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA