Domowy wystrój i spotkania z autorami w nowej księgarni w Pasażu Grunwaldzkim

Domowy wystrój i spotkania z autorami w nowej księgarni w Pasażu Grunwaldzkim

Wrocław
REKLAMA
Księgarnia „Autorska” otwarta w Pasażu Grunwaldzkim jest zupełnie nowym projektem i jedynym takim punktem we Wrocławiu. Nietypowa aranżacja przestrzeni, jak np. wanna, czy łóżko pełne ciekawych książek, to nie jedyna atrakcja dla klientów. 29 września odbędzie się pierwsze spotkanie autorskie, z udziałem Marka Krajewskiego.
 
REKLAMA
Projekt księgarń „Autorska” został zainicjowany przez Społeczny Instytut Wydawniczy Znak. Nowo otwarty salon w Pasażu Grunwaldzkim jest drugą w Polsce i jedyną lokalizacją we Wrocławiu. Znakiem rozpoznawczym księgarni jest oryginalna aranżacja przestrzeni przypominająca domowe wnętrza. – Nasza księgarnia urządzona jest jak mieszkanie. W salonie relaksuje dobra powieść, kuchnia inspiruje przepisem na smaczne danie, sypialnia rozgrzewa namiętnym romansem, gabinet zaskakuje nieznanymi faktami, a dzieci odkrywają magię literatury – mówi Natalia Wróblewska odpowiedzialna za promocję „Autorskiej”. W salonie w Pasażu znajdują się m.in. łóżko wypełnione książkami, wanna oraz kącik, w którym można zaparzyć sobie kawę.
W niebanalnej przestrzeni odbywać się będą również spotkania z czytelnikami i autorami książek. Cykl rozpocznie się wizytą Marka Krajewskiego, promującego najnowszą książkę „Arena Szczurów”. Spotkanie odbędzie się 29 września o godzinie 18.00 w księgarni „Autorska”, znajdującej się na poziomie +1 w Pasażu Grunwaldzkim.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA