Kreacje Pierwszej Damy w Pasażu Grunwaldzkim

Kreacje Pierwszej Damy w Pasażu Grunwaldzkim

Wrocław
REKLAMA
W ofercie butiku Dom Mody dostępne są stroje pochodzące wyłącznie od polskich producentów. Sklep z odzieżą damską stawia na polskie marki, podobnie jak Pierwsza Dama – Agata Duda. Wrocławski salon znajduje się w Pasażu Grunwaldzkim.
Styl ubioru Pierwszej Damy bardzo często wzbudza zainteresowanie i jest często komentowany w mediach. Podobnie stało się w przypadku Agaty Dudy, która to z upodobaniem wybiera polskich producentów. Moda na polską modę to zjawisko, które od jakiegoś czasu obserwuje również Barbara Korolczuk, z butiku w Pasażu Grunwaldzkim: Już od ponad półtora roku, z dużym powodzeniem, promujemy nasze marki. Zauważamy, że coraz więcej klientek świadomie wybiera rodzimych wytwórców. Przyciąga je precyzja wykonania oraz nowoczesne wzornictwo ubrań.
REKLAMA
Butik Dom Mody skupiający wyłącznie polskich wytwórców oferuje m.in. kostiumy, spodnie, płaszcze, jak również dodatki – torebki, apaszki, biżuteria – oraz sukienki. Wzory dostępne w salonie wybierane były również przez Pierwszą Damę na różnego rodzaju oficjalne uroczystości. Wszystkie kolekcje dostępne są w rozmiarach od 36 do 52.
Sklep znajduje się na poziomie +1 w Pasażu Grunwaldzkim.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA