Anna Wendzikowska otworzy nowy salon w Pasażu Grunwaldzkim

Anna Wendzikowska otworzy nowy salon w Pasażu Grunwaldzkim

Wrocław
REKLAMA
Nowoczesny salon beauty KANDARA wax & nail powiększy ofertę Pasażu Grunwaldzkiego. Uroczyste otwarcie, wypełnione licznymi atrakcjami i konkursami, poprowadzi Anna Wendzikowska. Impreza odbędzie się w najbliższą sobotę 12 marca, zapisy na zabiegi już trwają.
Oferta salonu KANDARA wax & nail skierowana jest zarówno do kobiet, jak i mężczyzn, a także do najmłodszych. W Pasażu Grunwaldzkim będzie można skorzystać m.in. z zabiegów: manicure/pedicure, pielęgnacji twarzy, stylizacji okolicy oka, masaży czy depilacji.    
REKLAMA
W dniu otwarcia (sobota 12 marca) znana aktorka i dziennikarka Anna Wendzikowska przeprowadzi wywiady ze specjalistami branży piękna, którzy opowiedzą o wiosennych trendach w makijażu i stylizacjach paznokci, sposobach pielęgnacji ciała, czy ciekawostkach związanych z depilacją woskiem oraz pastą cukrową. Zaprezentowana zostanie także pełna oferta KANDARA wax & nail. W salonie, w godzinach od 13 do 16, będzie można skorzystać z usług stylistek malujących paznokcie w najmodniejszych kolorach czy wypróbować depilację pastą cukrową. Tego dnia do wygrania będzie aż 60 atrakcyjnych nagród i kuponów rabatowych z nawet 50% zniżką na wybrane zabiegi. Od 5 marca na poziomie „0” działa specjalne stoisko marki, gdzie można się zapisać na wizytę lub kupić vouchery przygotowane na Dzień Kobiet.  
Otwarcie salonu już 12 marca od godziny 13.00. Towarzyszące atrakcje będą się odbywać na poziomie „0” (przy głównym wejściu) oraz w salonie na poziomie „+1”. Imprezę poprowadzi Anna Wendzikowska.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA