Otwarcie Martes Sport w Pasażu Łódzkim

Otwarcie Martes Sport w Pasażu Łódzkim

Łódź
Kajtman
Kajtman
REKLAMA
Dzisiaj, 30 czerwca 2016 r. w Pasażu Łódzkim odbyło się otwarcie Martes Sport. Sklep zajął lokal o powierzchni 980 mkw. i znalazł się w bezpośrednim sąsiedztwie m.in. Decathlon, Diverse oraz RTV EURO AGD. Oferta nowego najemcy to szeroki wybór markowych artykułów sportowych. Martes Sport jest również producentem i dystrybutorem odzieży, obuwia oraz akcesoriów.

Martes Sport to sieć wielkopowierzchniowych sklepów sportowych. Charakterystyczną cechą salonów jest nowoczesna i przejrzysta ekspozycja, uzyskana dzięki funkcjonalnej i tematycznej organizacji działów. Wśród oferty produktowej odnajdziemy znane i cenione brandy, takie jak: Adidas, Puma, The North Face, Nike czy Reebok. To, co wyróżnia sieć, to posiadanie wielu marek własnych. Należą do nich między innymi: Arena, Hi-Tec, Magnum, Martes, Icepeak, Elbrus i Colmar.

Posiadamy bogatą ofertę produktową. Skierowana jest ona przede wszystkim do klientów wymagających, przywiązujących dużą wagę do jakości. Dokładamy starań, by nasze produkty trafiły w gusta zarówno wytrawnych sportowców, jak i tych, którzy dopiero szukają odpowiedniej dla siebie dyscypliny. Współpraca z Pasażem Łódzkim to kolejny punkt w naszych planach rozwoju w 2016 roku. Aktualnie posiadamy już ponad 170 salonów sportowych w całej Polsce – mówi Izabela Główczyńska, specjalista ds. marketingu Martes Sport.

Sieć intensywnie działa w województwie łódzkim. Posiada sklepy w Bełchatowie, Kutnie, Wieluniu, Radomsku, Piotrkowie Trybunalskim, Sieradzu. To drugi sklep Martes Sport w Łodzi.

Wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych gości, dlatego też Pasaż Łódzki kolejny raz postawił na sport. Zauważyliśmy, że taka oferta cieszy się dużą popularnością wśród klientów. Nie dziwi nas to, ponieważ posiadamy atrakcyjne sklepy z odzieżą oraz akcesoriami sportowymi. To nie jedyna domena naszego centrum. Proponujemy kompleksową ofertę, która odpowiada na oczekiwania każdego odwiedzającego. Co więcej, dbamy o to, aby była ona również unikatowa. Stąd obecność sklepów, które w Łodzi klienci odnajdą tylko u nas. Należą do nich Decathlon oraz Toys”R”Us. Cieszymy się z otwarcia Martes Sport. Nasi klienci będą mieli okazję zapoznać się z kolejną dobrą ofertą sportową – komentuje Anna Mrzewa, Dyrektor CH Pasaż Łódzki.
REKLAMA

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA