Brytyjska firma e-commerce JLI Trading wprowadzi się do BIK Park WrocławMateriały inwestora

Brytyjska firma e-commerce JLI Trading wprowadzi się do BIK Park Wrocław

Orzech
Orzech
REKLAMA

Park logistyczny BIK Park Wrocław zyskał nowego najemcę. Brytyjska firma działająca w sektorze e-commerce wynajęła 6050 mkw. powierzchni w nowo budowanej hali pod Wrocławiem. Inwestycja realizowana przez Biuro Inwestycji Kapitałowych dostarczy łącznie 22 500 mkw. nowoczesnej powierzchni magazynowej. Obiekt został już w 77% wynajęty. W ofercie pozostały jeszcze ostatnie wolne moduły.

Brytyjska firma JLI Trading Limited podpisała z Biurem Inwestycji Kapitałowych umowę dotyczącą wynajmu 6050 mkw. powierzchni w nowo powstającym obiekcie w ramach BIK Park Wrocław. Przygotowywane przestrzenie będą przeznaczone głównie na cele magazynowe oraz na nowoczesne biuro. Budowa nowej hali jest już w zaawansowanym etapie.

Firma JLI Trading Limited działa w sektorze e-commerce. W swoim portfolio posiada kilka brandów takich jak: Bodysocks, BargainFox.com, Jobalots, JLI Fulfilment.

– Bardzo cieszymy się z zawarcia kolejnej umowy najmu obejmującej powierzchnie w nowo budowanej hali w naszym podwrocławskim parku logistycznym. Tym samym większość oferowanej przestrzeni została już skomercjalizowana. Pozostały nam jeszcze ostatnie wolne moduły, które możemy dopasować do indywidualnych potrzeb klientów – mówi Krzysztof Mucha Business Development Manager z Biura Inwestycji Kapitałowych S.A.

Materiały inwestora
REKLAMA
Materiały inwestora
Materiały inwestora

Nowa hala magazynowa dostarczy łącznie 22 500 mkw. Połowa z tej powierzchni została już ostatnio zakontraktowana przez firmę logistyczną Unico Logistics. W ramach zrealizowanego w 2020 r. pierwszego etapu budowy powstał obiekt liczący 25 000 mkw., który jest obecnie w całości wynajęty. Docelowo BIK Park Wrocław będzie oferował 47 500 mkw. Centrum logistyczne położone jest na gruncie o powierzchni 11,7 ha. Funkcje generalnego wykonawcy pełni firma Atlas Ward Polska z Wrocławia.

Nowoczesne centrum logistyczne znajduje się w Nowej Wsi Wrocławskiej (gmina Kąty Wrocławskie), w sąsiedztwie zjazdu z autostrady A4węzeł Pietrzykowice. To idealna lokalizacja na magazyn do obsługi aglomeracji wrocławskiej, a dzięki bezpośredniemu dostępowi do autostrady także całej reszty Polski i rynku niemieckiego.

BIK S.A. jest polskim deweloperem logistycznym należącym do funduszu inwestycyjnego NREP NSF IV. Działalność BIK nadzoruje Logicenters - platforma logistyczna NREP.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA