3
1
REKLAMA

Opinie o City Gate (1)

Napisz komentarz
Dyzio
City Gate to nowoczesny kompleks biurowo – handlowy, który funkcjonuje od stycznia 2011 roku. Wyposażenie budynku zostało zaprojektowane w oparciu o najnowocześniejsze rozwiązania techniczne, a metraż całkowity City Gate wynosi 25.000 metrów kwadratowych.


Kompleks biurowo – handlowy znajduje się przy ulicy Ogrodowej 58, w odległości 4km od centrum Warszawy. 3 przystanki tramwajowe dzielą go od stacji metra (Metro Ratusz Arsenal). W pobliżu znajduje się hotel Ibis i Centrum Handlowe Klif.


W City Gate znajdą Państwo w szczególności powierzchnie biurowe do wynajęcia, o wysokim standardzie, w bardzo atrakcyjnej cenie. Bardzo duży metraż stanowią też powierzchnie użytkowe, które z racji dużego ruchu, świetnie nadają się na restaurację, bank czy inną formę działalności. W naszej ofercie znajduje się również sala konferencyjna o powierzchni 180 metrów kwadratowych, która może pomieścić do 100 osób. Sala jest w pełni wyposażona i idealnie nadaje się na szkolenia, kursy, konferencje czy innego rodzaju spotkania biznesowe.
 
 
REKLAMA