REKLAMA

Acteeum Group

Inwestycje Acteeum Group

Artykuły o Acteeum Group

Rusza budowa gorzowskiego Power Center Acteeum i Equilis
Firma CFE Polska została wybrana przez Acteeum i Equilis na generalnego wykonawcę nowego, dużego centrum handlowego w Gorzowie Wielkopolskim, w województwie lubuskim.
Kolejne znane marki dołączają do gorzowskiego Power Center Acteeum i Equilis
Letnie miesiące to gorący okres także dla regionalnego Power Center w Gorzowie, realizowanego wspólnie przez Acteeum i Equilis. Do grona najemców gorzowskiego projektu dołączyła plejada znanych i cenionych marek, w tym Cropp, House, Jysk, Diverse, Tedi, oraz Maxi Zoo.
Wmurowano kamień węgielny pod Koszalin Power Center [FILM + WIZUALIZACJE]
Proces budowy Koszalin Power Center – największego i najnowocześniejszego kompleksu handlowego w regionie Koszalina przebiega zgodnie z założonym harmonogramem. Projekt realizowany przez firmy Acteeum Group i Falcon Investment Management we współpracy z Leroy Merlin oraz Agata zaoferuje już na początku przyszłego roku 30 sklepów na łącznej powierzchni 38 tys. mkw. GLA. 20 czerwca br. miało miejsce podpisanie aktu erekcyjnego oraz odbyła się uroczystość wmurowania kamienia węgielnego pod Koszalin Power Center. W wydarzeniu tym wzięli udział przedstawiciele Urzędu Miasta Koszalin, inwestorów przedsięwzięcia oraz firm zaangażowanych w projekt.
Biedronka otworzy w Ostróda Power Center sklep w najnowocześniejszym formacie
Nowe centrum handlowe Power Center realizowane w Ostródzie przez Acteeum ostatecznie kompletuje grono najemców. Komercjalizacja kompleksu została już niemalże ukończona, czego zwieńczeniem jest podpisana właśnie umowa najmu, dzięki której do ostródzkiego projektu dołączy Biedronka.
Equilis i Acteeum wybudują największy park handlowy w Gorzowie Wielkopolskim [WIZUALIZACJE]
Equilis i Acteeum Group połączyły siły przy projekcie nowego parku handlowego w Gorzowie Wielkopolskim. Rozpoczęcie budowy największego obiektu handlowego w okolicy planowane jest na II kwartał 2023 r., a otwarcie na II kwartał 2024 r. Europejski deweloper posiada 90% udziałów w projekcie.
BPI Real Estate Poland i Acteeum Group wchodzą na rynek PRS w Polsce. Rozpoczynają od dużej inwestycji w Warszawie
BPI Real Estate Poland oraz Acteeum Group rozszerzają działalność o sektor PRS w Polsce. W ciągu najbliższych kilku tygodni deweloperzy przy współpracy z JLL wprowadzą na rynek nową inwestycję w tym prężnie rozwijającym się sektorze, która powstanie przy ulicy Obrzeżnej na mokotowskim Służewcu w Warszawie.
Leroy Merlin kupił działkę w Koszalinie pod budowę marketu budowlanego
Warszawski deweloper i inwestor SGI podpisał umowę sprzedaży gruntu firmie Leroy Merlin. Przedmiotem transakcji jest niezabudowana działka o powierzchni ponad 4 ha w Koszalinie. Wybudowany zostanie na niej sklep budowlany i z wyposażeniem wnętrz.
Diverse i Komfort dołączają do grona najemców Power Center Acteeum w Ostródzie
Nowe Power Center realizowane przez Acteeum w Ostródzie przyciąga najbardziej znane i popularne marki na rynku. Wraz z podpisaniem kolejnych umów najmu ostródzki projekt niezwykle wzbogacił swoją ofertę zakupową. W branży home & deco do projektu dołączyła marka Komfort, zaś asortyment modowy wzbogaci się o sklep Diverse.
Castorama dołącza do grona najemców Ostróda Power Center [WIZUALIZACJE]
Do grona marek obecnych w projekcie Ostróda Power Center, który zostanie zrealizowany przez Acteeum dołączyła właśnie Castorama, największa w Polsce sieć sklepów typu Home Improvement (DIY). Za sprawą podpisanej umowy najmu ta znana marka z branży Dom i Ogród otworzy tu swój pierwszy i jedyny w regionie market o pow. 10 tys. metrów kwadratowych w najnowocześniejszym formacie.
Sklepy znanych marek dołączają do grona najemców budowanego Power Center Acteeum w Gorzowie Wielkopolskim
Acteeum dynamicznie realizuje regionalne centrum handlowe w Gorzowie Wielkopolskim. Prace przy gorzowskim projekcie o pow. 25 000 mkw. GLA toczą się już z rozmachem zarówno w obszarze deweloperskim jak i komercjalizacyjnym. Dzięki energii i doświadczeniu Acteeum, budowa Gorzów Power Center – największego i jedynego tego typu centrum handlowego w rejonie, rozpocznie się już wiosną 2023 roku, zaś otwarcie zaplanowano na wiosnę 2024 r.
REKLAMA