REKLAMA

AERO Sp. z o.o.

Inwestycje AERO Sp. z o.o.

Artykuły o AERO Sp. z o.o.

Koreańska firma z branży automotive zainwestuje pod Wrocławiem
Koreańska spółka zajmująca się produkcją części do przemysłu automotive rozpoczyna swoją działalność w Polsce. Firma Yulchon Poland otrzymała decyzję o wsparciu od Legnickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej i wybuduje w Komornikach, w Gminie Środa Śląska, nowy zakład produkujący rury stalowe ERW, a także oferujący usługi ciągnienia na zimno, bezpośrednio dla przemysłu motoryzacyjnego oraz producentów części samochodowych, sprzętu ciężkiego, maszyn czy nawet elementów mebli. Nakłady inwestycyjne wynoszą ponad 100 mln zł. Firma planuje rozpocząć produkcję w pierwszym kwartale 2025 roku.
Finnair, narodowe linie lotnicze Finlandii wchodzą do Wrocławia. Uruchomią połączenie z Helsinkami
Bardzo dobra wiadomość dla wszystkich podróżujących z wrocławskiego lotniska. W 2024 roku w ofercie połączeń lotniczych ze stolicy Dolnego Śląska pojawi się nowy kierunek. Bezpośrednie połączenie na północ Europy, do Helsinek uruchomi Finnair, narodowe linie lotnicze Finlandii.
EME Aero zwiększy zatrudnienie w swoim centrum serwisowania silników lotniczych w podrzeszowskiej Jasionce
EME Aero to jedno z największych i najnowocześniejszych na świecie centrów serwisowania silników lotniczych. Dokładnie trzy lata temu firma rozpoczęła działalność operacyjną w podrzeszowskiej Jasionce, a już dziś zatrudnia 700 pracowników. Tylko w przyszłym roku w zakładzie EME Aero pracę znajdzie ponad 200 osób. Z okazji 3. rocznicy przyjęcia pierwszego silnika, firma prezentuje dotychczasowe osiągnięcia oraz plany na dalszy rozwój.
We Wrocławiu powstaje pierwsza polska stacja 5G dla sieci komórkowych
Wrocławski start-up Thorium Space buduje bazową sieć najnowszej generacji 5G. Dzięki realizacji...
Rzeszów: Kamień węgielny pod centrum serwisowe EME Aero wmurowany
W piątek w Jesionce pod Rzeszowem został wmurowany kamień węgielny na budowie centrum serwisowania s...
Rzeszów: Przy lotnisku powstanie centrum serwisowe silników lotniczych
Inwestor branży lotniczej – spółka EME Aero – wraz z współudziałowcami firmą Lufthansa Tec...
REKLAMA